prof. Barbara Radomańska

Gastrolog

Dziękuję za poświęcony czas i fachowe badanie i wytłumaczenie mojej choroby,oraz dalsze leczenie.Żeby młodsi lekarze mieli takie podejscie do każdego pacjęta.

niezwykle miła , uprzejma i bezpośrednia, bez pozy "profesorskiej". Jestem niezmiernie wdzięczna , bo szybko ustaliła przyczynę moich dolegliwości . Odpowiednie badanie i leki i jest już zdecydowana poprawa . A tak się bałam..popadałam w paranoję ..dziękuję Pani Profesor

Niesamowita kobieta. Życzliwa, uprzejma, kompetentna, wyrozumiała; wyjaśniła nie tylko istotę choroby, ale także na czym polegać ma leczenie. Każdemu pacjentowi poświęca odpowiednio dużo czasu. Polecam gorąco, nie są to pieniądze wyrzucone w błoto (jeśli prywatnie), ani zmarnowany w kolejce czas (jeśli publicznie). 6+!!!

jest b dobrym specjalista polecam. pani profesor po 1 wizycie wiedziala co mi jest a inni lekarze przez 5 lat rozkladali rece.

Podziwiam kondycje sile pani profesor,ja gdybym pracowała w szpitalu jednocześnie na kilku etatach w tym samym czasie dawno bym się w tym wszystkim pogubiła, ( przyjmować po 50,60 osób,w gabinecie).Pomogła mojej siostrze,,oraz mamie.Z pełnym zaangażowaniem Mam wrażenie ze pani doktor nie musi dokładnie badać gdyż chorobę rozpoznaje patrząc tylko na pacjenta(to jest tzw. talent,dar wyższa sztuka wtajemniczenia) Polecam z całego serca.Nie ma znaczeni czy prywatnie ,czy państwowo wszyscy pacjenci sa traktowani tak samo

Pani Profesor wychodzila mniej wiecej co 5min podczas wizyty w gabinecie, kiedy wracala kazala mi od nowa opowiadac o moich problemach z zoladkiem. Zbadala mnie bardzo krotko i od razu przepisala garsc lekow bez wysluchania moim problemow, zakladajac, ze na pewno mam zespol jelita nadwrazliwego - co pozniej podczas kolonoskopii (wykonanej juz przez innego lekarza) okazalo sie kompletna bzdura.

Mój synek ma obecnie 6 lat. Kiedy miał 3 latka przez pół roku leczyliśmy się prywatnie u Pani doktor. Podeszła rzeczowo i dzięki niej znaleziono i leczono to co szkodziło. Ja mam dobre odczucia i polecam.

Doktor Radomańska to świetna specjalista, poleciła mi ją moja mama - jest jej stałą pacjentką. Gdy zgłosiłam się do doktor z nudnościami, spodziewałam się zignorowania mojego problemu lub krótkiej spychologii że to ginekolog powinien zająć się tą sprawą bo to wygląda na objaw ciążowy (tak twierdziło 3 gastrologów). Doktor zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, przerosła moje oczekiwania, zajęła się mną z ogromną troską i zaangażowaniem. Polecam

Pani doktor ma bardzo dużą wiedzę, jest kompetentna potrafi w jasny sposób wytłumaczyć istotę choroby dać wskazówki na przyszłość, nie zmagam się już problemami gastrycznymi, które nie rzadko mi spędzały sen z powiek. Jestem pacjentem już od dłuższego czasu i wszystkim będę ją polecać