lekarz Barbara Rogoż

Neurolog

wspaniały człowiek,swietny specjalista,zawsze usmiechnieta i serdeczna pozdrawiam panią i życzę szczescia

Mam kłopoty z kręgosłupem, byłam u paru neurologów i bez skutku - dopiero pani doktor mi pomogła, bóle ustąpiły, jestem bardzo zadowolona.

Wspaniały człowiek, znakomity lekarz, nigdy nie zapomnę ile dobrego zrobiła dla mojej Mamy. Życzę Pani Doktor z całego serca wszystkiego co najlepsze. Halina

Dostałam się do szpitala w Ochojcu.Moim lekarzem prowadzącym została pani dr.Rogoż.Od razu wzbudziła moje zaufanie a trochę doświadczenia już mam w tej kwestii żaden lekarz nie zajął sie mną tak jak pani doktor.Pomimo tego iż nie jestem jeszcze do końca zdjagnozowana pani doktor przepisała leki i dalej mnie leczy.Pani dr. Rogoż oprócz zdolności medycznych zawodowych jest przede wszystkim człowiekiem serdecznym uprzejmym umiejącym wczuć sie w sytuację pacjenta i cały czas próbuje znalęźć przyczyne.

lecze się u Pani doktor od 14 lat i dzięki jej trafny decyzjom jestem dziś pełno sprawna i mimo swojej przewlekłej choroby moge pracować i żyć jak kazdy.

Super lekarz polecam innym,zna się na swojej pracy....wspaniała pani DOKTOR....

Super lekarz polecam innym,zna się na swojej pracy....wspaniała pani DOKTOR....

wspaniały kompetentny lekarz. zajęłam się mną od początku do końca fachowo. przyjęła do siebie na oddział gdyz tam miała większe pole manewru jesli chodzi o badania.