dr n. med. Barbara Sarankiewicz-Konopkadr n. med. Barbara Sarankiewicz-Konopka - zdjęcie profilowe

dr n. med. Barbara Sarankiewicz-Konopka

Dermatolog

Specjalista dermatolog - wenerolog, doktor nauk medycznych, wieloletni asystent i adiunkt Kliniki Dermatologicznej Akademii Medycznej w Gdańsku, przez wiele lat dyrektor Wojewódzkiej Przychodni Skórno-Wenerologicznej oraz konsultant wojewódzki w dziedzinie dermatologii i wenerologii, Przewodnicząca Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku w latach 1997 - 2005, od 1998 roku właściciel i prezes Centrum Dermatologiczno - Alergologicznego "Derm-Al" w Sopocie.

Pani Doktor wykazała się dużym zaangażowanie i empatią stawiając trafną diagnozę. Moja dolegliwość została wytłumaczona zrozumiale, przedstawiono mi alternatywne formy leczenia. Bardzo dziękuję za pomoc!

Bardzo dziękuję za pomoc!

Pani doktor skutecznie rozwiązała mój problem z suchą i łuszczącą skórą na powiekach i podbródku, na szyi miałam już zaawansowany stan zapalny. Z radością stwierdzam, że po zastosowaniu zapisanych leków, już po tygodniu nastąpiła znaczna poprawa, dolegliwości ustąpiły.Skorzystałam również z laserowego zabiegu usuwania rozszerzonych naczynek na twarzy i łydce. Efekt przerósł moje oczekiwania, twarz wygląda znakomicie, nie ma szpecących czerwonych i sinych naczynek wokół nosa, ust i na policzkach. Wyglądam młodziej o kilka dobrych lat. Polecam panią doktor wszystkim niezdecydowanym dojrzałym kobietom, tym bardziej, że cena zabiegu nie jest wygórowana. Bardzo zadowolona klientka 50+

A ja jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez panią doktor zabiegu laserowego. Zamykałam sobie naczynka koło nosa i początkowo pojawiły się w tym miejscu czarne strupki, ale gdy zeszły po naczynkach nie było śladu! Pani doktor jest osobą o niezwykłej kulturze i klasie.

Zdecydowanie lekarz godny polecenia. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, tłumacząc całe leczenie krok po kroku.

Kompetentna, mój przypadek był szczególnie trudny, a jednak mnie wyleczyła. pacjent jest u niej w dobrych rękach.