lekarz Barbara Ścieszka

1,6
1,8
1,2
1,4

Nieprzyjemna. Opryskliwa. Zero podejścia do dziecka. Od 2 latka wymaga współpracy jak od dorosłego. Omijać szerokim łukiem. Jedyny plus, że wizyta na LUXMED. Bo jakbyśmy mieli zapłacić, to w życiu. Z wieloma okulistami mieliśmy do czynienia, ale z tak niekompetenta osobą jak P. Doktor - jeszcze ani razu.

A ja bede jedna z tych co obroni Panią. Pani Doktor wykryła u mnie (18lat) zaczątki jaskry. Od razu proponowala czeste kontrole i do tego poleciła inna doktor do wykonania zabiegu Mozna powoedzieć,że pani doktor ochroniła mnie przed utrata wzroku Tak,bywa niemila,szorstka,duzo trzeba wyciągać. Ale wiedzę posiada i za to powinno sie ja oceniać.

Mozna powoedzieć,że pani doktor ochroniła mnie przed utrata wzroku

Nie polecam. Wręcz powiem, żeby unikać. Nieprzyjemna, brak empatii, a wiedza... no cóż... Inni lekarze zgodnie wydali inną diagnozę. Zresztą po założeniu okularów zleconych przez innego okulistę, świat wydał się piękniejszy. A Pani doktor nie potrafiła nic poradzić.

Doktor z bardzo chłodnym podejściem do pacjenta, praktycznie nie udziela informacji o stanie zdrowia. Wizyta na nfz, wymagana kontrola, doktor dała do zrozumienia, żeby przyjść prywatnie. Nie polecam, kobiecie się wydaje, że jest bogiem, pacjenta traktuje jak zło konieczne, jeśli nie przychodzi prywatnie.

Jeśli chodzi o dzieci to brak podejścia. Zniechęciła mnie do zbadania 2letniego dziecka mówiąc że pewnie nie da się zbadać - co nie jest prawdą.