dr Barbara Prawdzic-Seńkowska

Neurolog dziecięcy

Szczerze polecam panią doktor,jest konkretna,rzeczowa, wszystko wyjaśni choćby kilka razy bez cienia niecierpliwości. Bardzo sympatyczna a przede wszystkim kompetentna lekarka. Pod telefonem całą dobę. Polecam

Jestem bardzo zadowolona z pani doktor leczę się u niej już 11 lat. I ani złego słowa nie mogę na nią posiedzieć o każdej porze dnia i nocy mogę do niej dzwonić. Wiec jak najbardziej polecam panią doktor.

Jestem zadowolona z leczenia syna na padaczke i opieki z powodu choroby genetycznej której nie można wyleczyć. Leki dobrała dobrze , nia ma ataków. Wszystko wytłumaczy. Jest uczciwa ,konkretna i życzliwa. Wczesniej przetestowałam 4 innych neurologów.....

Pani doktor bardzo mila, rzeczowa, kompetentna. Dostępna pod telefonem niemal całą dobę. Nie zbywa. Zawsze wysłucha do końca problem. Stara się jak najdokładniej dobrać leki. Polecam wszystkim z całą opowiedzialnością.

Leczyłam się u pani doktor i byłam pod kontrolą do 18roku życia, nie mogę złego słowa o pani doktor powiedzieć.. Potrzebuje porady.. nie wiem co robić... jak byłam małą dziewczynką leczyłam się na padaczkę.. mnie rodzeństwo miało drgawki po porodowe u nich to trwało trochę krócej niż u mnie.. moja mama też miała drgawki poporodowe.. mama nas rodziła siłami natury, ja teraz jestem w 7miesiącu ciąży i zastanawiam się czy nie lepiej dla dziecka by było bym rodziła przez cesarskie cięcie.. czy dzięki temu moje dziecko urodzi się zdrowe? czytałam że padaczka nie jest chorobą dziedziczną ale jednak chyba coś jest dziedziczne?? bardzo proszę o odpowiedź..

Pani dr. leczy naszego syna 8lat. Jest bardzo rzeczowa pomocna,wszechstronnie podchodzi do problemu podpowiada róźne rozwiazania.Nigdy nas nie zawiodla i nie oklamala. Nie odziera z nadziei i ciagle dopinguje do dzialania. Pod telefonem 24-godz/dobe.

Nasze zaufanie wzbudza Leczymy syna na padaczkę od 3 lat. Nie mamy problemów z kontaktem Diagnoza trafiona Leczenie też przebiega w miarę gładko

Kompetentna osoba na odpowiednim stanowisku,dostępna pod telefonem prawie całą dobę. W przypadku mojego dziecka na początku leczenia powiedziała mi co nas czeka przez kolejne 6 lat.Zaufałam jej totalnie i nie pomyliłam się, z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor ! Pomaga nam od prawie 10 lat i służy dobrą radą każdemu!Jest szczera i bezpośrednia jeżeli coś wykracza poza jej kompetencje mówi a nie naciąga ludzi. Wizyty niestety nie są tanie ale z tego co wiem to jedne z tańszych. Gorąco polecam!

to nie jest dobry lekarz: niekompetentna, nie uprzejma, ignoruje pacjenta, nie wzbudza zaufania itd

Moj syn ma problemy neurologiczne oraz padaczke, pani doktor jest lekarzem godnym polecenia przejmuje sie pacjentem, slucha i pomga, moge stwierdzic ze jest dobrym specjalista, nigdy pomocy nie odmowila,zawsze jesli jest tak potrzeba to jest i wizyta.POLECAM oby tak dalej bylo.