lekarz Barbara Słabkowska

Jako wieloletnia pacjentka Pani doktor z czystym sumieniem polecam, nie bagatelizuje żadnych objawów zawsze stara się znaleźć przyczynę dolegliwości. Zawsze uprzejma, miła tak jak i Panie z rejestracji. Jedynym minusem są krótkie godziny przyjęć. Co do innych aspektów bez większych zastrzeżeń.

Bardzo niekompetentny lekarz. Na wszystko przepisuje antybiotyki. Zawsze ma pretensje, że w ogole się przyszło, z wielka łaską wypisuje zwolnienia, bo przeciez rodzic moze to zrobić. Opryskliwa, niejednokrotnie zdarzylo się, że w czasie kiedy powinna być w gabinecie jej nie było. Zdarza się, że bywa miła, ale co z tego skoro nie potrafi wystawić poprawnej diagnozy. Zdecydowanie nie polecam.

Doktor jest lekarzem całej mojej rodziny od wielu lat, zawsze poświęca dużo czasu na tłumaczenie choroby, metodę jej leczenia, jest uprzejma, miła i każdemu polecam panią Doktor. Oby wszyscy lekarzy mieli takie podejście do pacjentów

zdecydowanie nie polecam, pani Doktor nieuprzejma, ma pretensje do rodzica ze dziecko jest chore!! jakby to od rodzica zalezalo ze dziecko łapie czesto infekcje odkad zaczelo chodzic do przedszkola. nigdy nic nie tlumaczy i strasznie lubi przepisywac antybiotyki. tragedia!!

Dobry pediatra z długoletnim stażem, dociekliwy, kompleksowy, miły dla dzieci. Pani doktor godna polecenia !

Pocecam Panią Doktor, ciepła, sedreczna, cierpliwa, a przede wszystkim kompetentna

mam wrazenie jakby nie skonczyla studiow medycznych....

mam wrazenie jakby nie skonczyla studiow medycznych....

Moje dzieci należą od lat do Pani Doktor, goda polecenia lekarka, kompetentna, cierpliwa, zawsze uśmiechnięta. Polecam wszystkim mamom

Doktor miła, kompetentna, uprzejma, doskonale tłumaczy wszystko, cierpliwie słucha. Polecam serdecznie wszystkim

Dobry lekarz.Moje dzieci do niej należą.

Dobry lekarz.Moje dzieci do niej należą.