lekarz Barbara Śliwińska-Knast

Internista, Diabetolog

Nie polecam!!! Nigdy tam więcej nie wrócę. Na dzień dobry Pani doktor kazała mi pójść leczyć się tam, gdzie do tej pory a nie u niej. Moje prywatne wyniki badań popisała bez pozwolenia. Na pytanie o badanie na temat insulinooporności wzięła telefon i pokazała mi Google i mam sobie poczytać. Do tego nie znając absolutnie podstaw dietetyki wciska ludziom dietę 1200 i 1400 kcal nie sprawdzając nawet CPM ani PPM. Podejrzewam że nawet Pani doktor nie wie co to takiego. Takim postępowaniem może komuś krzywdę zrobić. Siedziałam w gabinecie pół godziny bez sensu, Pani doktor była nie uprzejma, a czasami wręcz chamska.

Polecam Panią Doktor,porządny fachowiec- mało dziś się takich spotyka.

Polecam Panią Doktor,porządny fachowiec- mało dziś się takich spotyka.

Pani doktor serdeczna, uprzejma, potrafi z uśmiechem i życzliwością nakierować na właściwą drogę każdego pacjenta. Chociaż w poczekalni w publicznej placówce są długawe kolejki, warto poczekać :)

Polecam! :-) Świetny diabetolog! Pani doktor jest: serdeczna, miła, uprzejma. Poświęca czas. Rozmawia z pacjentami :) POLECAM SERDECZNIE!

Polecam! :-)
Świetny diabetolog!