lekarz Barbara Sobieszek

Laryngolog

Tak jak ktos poniżej napisał,,ANIOŁ''Przecudowny lekarz,dzieki niej moja córka jest zdrowa,najlepsza Pani Laryngolog!!!!!

polecam :) pani Sobieszek jest bardzo dobrą lekarką

polecam :)
pani Sobieszek jest bardzo dobrą lekarką

Właśnie wyszłam ze szpitala p. Sobieszek dwa dni temu robiła mi przegrodę nosowa lekarz godny polecenia kompetentna konkretna sympatyczna, a co najważniesze życzliwa. Idąc do niej na wizytę nie koniecznie prywatną ma się wrażenie, że tylko jednego pacjenta przyjmuje w ciagu dnia wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam

beznadziejny lekarz........zero profesjonalizmu i niezyczliwe podejscie do chorego............nie trafnie stawia diagnozy,a raczej ich nie stawia..........leki wypisuje bezpodstawnie w ciemno..............ludzi traktuje jak kroliki doswiadczalne-"moze ten antybiotyk pomoże"...........szczerze odradzam wizyte

Fantastyczny lekarz,miła ,ciepła, życzliwa itd itd SUPER,SUPER specjalista. Kto tylko mnie pyta czy znam jakiegoś dobrego laryngologa bez namysłu mówię "tak panią doktor Sobieszek". Mam nadzieję ,że nic więcej nie muszę dodawać .

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Lubin"?

Pl.Hirszfelda 1/30
56-100 Polkowice
Bema 6/114
ulica M.Skłodowskiej-Curie 74
59-301 Lubin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SUPRADENT Spółka z o.o.
Sygietyńskiego 3
58-506 Jelenia Góra
MCZ Lubin
Lubin

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a