dr n. med. Barbara Stańczak

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Cudowna osoba pełna życzliwości, cierpliwości i empatii. A przy tym kompetentna i bardzo wnikliwa. Po wielu latach tułaczki i trafiania na koszmarnych lekarzy wreszcie wiem, co mi dolega i jestem - sądząc po wynikach - prawidłowo leczona.

Córka jest pod opieką pani Dr.Stańczak od 2009r.Po pierwszej wizycie w Intermedzie skierowała nas na oddział DSK.Tam zrobiła wszystkie potrzebne badania.Teraz spotykamy sie co 3-4 miesiące na kontroli w Intermedzie.Zawsze jest miła ,serdeczna ,z poczuciem humoru i fantastycznym podejściem do dzieci.Nie mam zastrzeżeń do kompetencji pani Dr.polecam

Przy pierwszej wizycie zaznaczam ,że pierwsza była prywatna , bardzo uprzejma,jednak przy kolejnym spotkaniu już nie prywatnym zostałam potraktowana jak powietrze, dostałam wyniki z jednego badania dziecka i zostałam sama z nimi nie wiedziałam co mam dalej robić jak po kierunkować dalsze leczenie dziecka,a po zadaniu pytania usłyszałam tylko ,że mam się udać do poradni(nie wiem nadal o jaką poradnie Pani doktor chodziło)i to zapewne po pół roku bo teraz nie ma miejsc.(NIE MAM ZAMIARU CZEKAĆ)

BYŁAM Z MOIM DZIECKIEM U PANI DR. ALE BARDZO JEJ SIĘ SPIESZYŁO NA PRZERWĘ ŚNIADANIOWĄ I PRAKTYCZNIE NICZEGO SIĘ NIE DOWIEDZIAŁAM. PRZEPROWADZIŁA TYLKO WYWIAD I TYLE .NIE POLECAM

Dzisiaj pierwszy raz byłam z dzieckiem na wizycie u Pani Doktor i zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Bardzo miła,kompetentna, ma indywidualne podeście do pacjenta. Bardzo dokładnie tłumaczy przebieg leczenia. Ciepło i serdecznie zwraca się do dziecka.Polecam.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Empatyczna, przemiła z dobrym podejściem do dzieci. Leczy moją córeczkę chora na cukrzycę. Z każdej wizyty jestem tak samo zadowolony! Polecam.

Byłam ostatnio na wizycie u tego specjalisty. To co mnie ujęło to zaangażowanie w mój problem. Nie zostałam zignorowana jak to działo się u wielu innych lekarzy, doktor jest prawdziwym fachowcem, z uwagą obserwuje wyniki badań. Polecam

Bardzo kompetentna pani doktor,a przy tym bardzo miła i życzliwa.Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje i odpowiada na wszystkie pytania.Bardzo dokładnie tłumaczy na czym polega dana choroba i jak ją trzeba i będzie leczyć.Ma super podejście do dzieci.Jednym zdaniem,rzadko kiedy trafia się taki lekarz i nie ma końca pochwał.Nie wiem jak ktoś ale ja jestem BARDZO zadowolona.