dr Barbara Stanula

Kardiolog

Pani dr Barbara jest naprawdę b. dobrym fachowcem. I do tego normalnym, bez fochów i dąsów. Nadto zawsze dokładnie zbada, doradzi, dobierze badania i skuteczne leki. Polecam ją z całego serca sercowcom. Tacy wszyscy powinni być lekarze.

Polecam Panią Doktor. Wspaniała lekarka, niezwykle dokładna, staranna i uprzejma. Dobry specjalista.

Jest to Lekarka naprawdę z powołania. Dobry i dokształcony fachowiec. Dzięki temu że leczę się u Niej - to żyję. Pani Doktor potrafi przewidzieć następstwa choroby i wcześniej temu zaradzić medycznie. Jest uprzejmą i ładną kobietą co też wpływa na lepsze samopoczucie. Po pierwszej wizycie na pewno to będzie twój Kardiolog.

To jest prawdziwy lekarz. Wszystkim życzę aby w razie potrzeby trafili w ręce tej Pani. Kompetencja i życzliwość.

To jest prawdziwy lekarz.
Wszystkim życzę aby w razie potrzeby trafili w ręce tej Pani.
Kompetencja i życzliwość.

Przy takim lekarzu choroba nie jest straszna. Wspaniały kontakt z pacjentem, dokładne wytłumaczenie choroby i skuteczne leczenie. Kompetencja pozwalająca na całościowy ogląd pacjenta i jego stanu zdrowia. Nie chcę by to wyglądało zbyt cukierkowo, ale byłbym strasznym niewdzięcznikiem mówiąc coś zlego o Pani dr.

Pani dr Stanula od kilku lat leczy mnie i moją żonę.Odpowiednio dobrany zakres badań i ukierunkowane leczenie pozwoliło uniknąć zawału poprzez dostatecznie wczesne wykonane by-passy.

Należy sobie zyczyć, by zawsze spotykać na swojej drodze nie tylko takich lekarzy ale wogóle takich ludzi. Kompetencja i życzliwość.

Kompetencja i życzliwość.