lekarz Barbara Stępińska-Czarnecka

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Moja ocena wynika z wielu czynników. Pani doktor przede wszystkim podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, poświęca mu czas, tłumaczy, jest przy tym bardzo delikatna. Prywatnie koszt wizyty nie był tak wielki jak w przypadku innych ginekologów. Jest to ginekolog z powołania, któremu zależy przede wszystkim na komforcie pacjenta. Nie mam zupełnie zastrzeżeń do Pani doktor.

Pani Barbara zawsze profesjonalnie i konkretnie podchodzi do pacjenta. Ma ogromnie doświadczenie i jestem bardzo zadowolona z wizyt u niej. Serdecznie polecam wszystkim kobietom.

Moja siostra miała bolesne miesiączki (aż do omdlenia). Pani Stępińska "leczyła" ją przez kilka miesięcy. Jedynie objawowo... Chyba eksperymentowała z kuracją, bo nic nie wyleczyła. W końcu siostra poszła do innego lekarza. Ten znalazł narośl w macicy, zrobił odpowiednie badania i zaczął naprawdę leczyć. Teraz już nic siostrze nie jest. Nie polecam p. Stępińskiej, chyba nie zna się na swojej pracy.