mgr Barbara Struzikowskamgr Barbara Struzikowska - zdjęcie profilowe

mgr Barbara Struzikowska

Psycholog kliniczny

www.gabinetpsychoterapi.pl
Nazywam się Barbara Struzikowska. Jestem doświadczoną psycholog kliniczną, psychoterapeutą,
psychoterapeutą uzależnień.
-z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Ukończyłam w 1990 ...

www.gabinetpsychoterapi.pl
psychoterapeutą uzależnień.
-z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Ukończyłam w 1990 roku kierunek-psychologia kliniczna na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Pracowałam 20 lat w Poradni Psychologicznej
w Krakowie, w Ośrodku Leczenia Uzależnień-
Przystanek Trzeżwość oraz w Prywatnej Klinice
Leczenia Zaburzeń Osobowości i Leczenia Uzależnień.
Pracowałam...

Świetna psycholog dziecięca i od młodzieży. Skutecznie pomaga przy problemach z emocjami u malucha. Dopiero jej terapia pomogła mojemu synowi uporać się z kontrolowaniem emocji. Można mieć do niej zaufanie i kompetencji. Oceniam na super. Ojciec Maćka .

Witam. Pani psycholog jest osobą godną polecenia. Specjalistka w swoim zawodzie. Rzetelna i skuteczna. Pomogła w pozbyciu się nerwicy i depresji. A męczyłam się z tym wiele lat. Polecono mi panią psycholog. Nie żałuję. Bardzo dobra psycholog w Krakowie. Maria

Maria

Polecam panią psycholog Barbarę Struzikowską jako rzetelnego, doświadczonego psychologa dziecięcego i rodzinnego w Krakowie .Godna polecenia. Filip

ŚWIETNA psycholog w Krakowie. Pomogła skuteczną terapią w leczeniu depresji. miałam też nerwicę lękową. Długa terapia zakończona sukcesem.Polecam. Ewa

Polecam bardzo dobrą psycholog w terapii indywidualnej jak i pary. Dobra jako psycholog dziecięcy. Adam

Wciąż poszukujesz "Psycholog kliniczny Kraków"?

Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny "Klucz do wnętrza" Jerzy Korzewski
ul. Wrzesińska 10