lekarz Barbara Szkudlarek

2,4
1,9
2,1

Pani doktor bardzo ale to bardzo nie miła. Sprawia wrażenie jakby pracowała za karę. Zaczyna bez podstawie krzyczeć na pacjentów tylko dlatego że musiała zbadać wzrok. Ignoruje informacje jakie usłyszała od pacjenta. W momencie gdy pacjent pyta oczekując informacji owa pani doktor zaczyna coraz bardziej krzyczeć. Kiedy pacjent oznajmił że złoży skargę z duma odpowiedziała że nikt jej nic nie zrobi ponieważ pracuje sama sobie. Osobiście nie polecam

Bardzo nie miła i nie kompetentna ,totalny brak empatii i kwalifikacji zdecydowanie Nie Polecam.Pacjen to dla pani doktor zło konieczne .Brak elementarnej wiedzy odnośnie traktowania pacjenta czasy gdzie pacjent na kolanach przychodził do lekarza mamy za sobą tylko nikt tego nie uświadomił pani dokto.Zdecydowsnie czas pomyśleć o zmianie zachowania albo profesji.

JEST NIE MIŁA, CHAMSKA I BEZCZELNA, wyszczekana nie da dojsc pacjentowi do głosu spytać o pewne kwestie tylko swoje mądrości paple.... proponuję zmienić zawód !!! bo się Pani chyba wypaliła o ile w ogóle się Pani nadawała do służby ludziom, bo lekarz to taka profesja Pan doktor służba ludziom, a nie pańszczyzna.

Nigdy nie polecę tego lekarza :( Bardzo niemiłe podejście do pacjenta (bez znaczenia czy wizyta prywatna czy na NFZ), w ogóle nie słucha pacjenta tylko wygłasza swoje opinie, które nie są adekwatne do problemu z jakim się przychodzi. Traktuje pacjenta bardzo protekcjonalnie, nie budzi zaufania. Jako pacjent oczekuję poważnego traktowania i rzetelnej diagnozy, niestety nie otrzymałam takiej. NIE POLECAM!

MOIM ZDANIEM TO NIE JEST LEKARZ JEST NIE MIŁA, CHAMSKA I BEZCZELNA . MAM NADZIEJE ŻE KIEDYS ONA BEDZIE W TAKIEJ SYTUACJI JAK JA I BEDZIE ZWIJAŁA SIE Z BÓLU . MAM NADZIEJE ZE TA ........... PRZECZYTA O SOBIE OPINIE

niemiła i niekompetentna pozostawia dużo do życzenia najlepiej tylko prywatnie wtedy jest trochę inna

Z przykrością wystawiam negatywną opinię. Nieuprzejme zachowanie, brak empatii i wsłuchania się w problem i potrzeby pacjenta. Traktowanie go bardzo "z góry", nieodpowiedni ton głosu, zupełnie jakby pacjenci byli dla lekarza, a nie odwrotnie. Szkoda, że w XXI wieku, pani dr z tak dużym doświadczeniem zawodowym do tej pory nie zrozumiała podstaw swojej pracy jeśli chodzi o relacje w kontakcie z pacjentem.

nie polecam, brak profesjonalizmu.podczas wizyty z tzw nagłego przypadku kilkakrotnie stwierdzała, że "tu jest też gabinet prywatny" robiąc łaskę podczas diagnozy.

Bardzo dobry specjalista i bardzo uprzejma osoba.

Bardzo dobry specjalista i bardzo uprzejma osoba.

Wspaniały lekarz a zarazem dobry specjalista. Pani doktor ciepła, spokojna, wyrozumiała. Poświęca pacjentowi odpowiednia ilość czasu. Mialam problem z okiem to zleciła dodatkowe badania, a następnie zleciła konsultację u lekarza innej specjalizacji.Jej przypuszczenia sprawdziły się w stu procentach. POLECAM