2,9

Nie mialem żadnych problemów w kontakcie z Panią doktor, chociaz nie jest Ona lekarzem mojego pierwszego wyboru. Otrzymalem, tak jak chcialem, skierowanie do lekarza specjalisty. W kontakcie poprawna. Zostalem przepytany o inne moje problemu. Ok. Polecam

Otrzymalem, tak jak chcialem, skierowanie do lekarza specjalisty.
W kontakcie poprawna. Zostalem przepytany o inne moje problemu.
Ok.
Polecam

Bardzo w porzadku Doktor. Słucha docielliwa i empatyczna. Wytlumaczyła caly proces leczenia. Ma bardzo dobre podejscie i cierpliwosc anioła.

Pani doktor nie chciała pomóc, wolała odesłać do innego lekarza chociaż pomoc była w zasięgu jej ręki. Kłamie, że nie można wziac antybiotyków przy szczepionce na Covid- mówiąc o pęchęrzach wypryskach na skórze i 3 miesięcznym pobycie w szpitalu A tak się składa że mam rodzinę w służbie zdrowia i szybko te informacje sprawdziłam po prostu stek kłamstw i to bez mrugnięcia okiem wmawiając mi że to dla mojego dobra i zostawiając z ropą w buzi - BO ONA NIE WIDZI. dodatkowo w poradni na młodzieżowej zniknęła moja dokumentacja medyczna lub została zmieniona ponieważ wg niej przez 10 lat nie miałam żadnego antybiotyku co nie jest prawdą... skandal poprosu żeby takie rzeczy sie działy i takie osoby leczyły. Zarozumiala, bezczelna, niekompetentna. W dodatku uważa się za kogoś lepszego od innych. Udaje miłą ale źle się jej z oczu patrzy

Nie polecam nikomu! Pacjentów traktuje pobieżnie, nie jest ani trochę uprzejma. Zero kompetencji, prosząc o skierowanie dla 2 osób - najpierw powiedziała, że o jednej zapomniała, a potem, że jej niepotrzebne - w czasach covida to skandal!

Wszystkiym co pisza podle opinie o Pani doktor Tabin radze sie leczyc u pisowskich oszolomow.Bedzie wiecej miejsca dla normalnych ludzi! Dr Tabin to najlepszy lekarz w Chorzowie.

Niepolecam!!! Zawsze spoźniona (, chyba polityka (radna m. Chorzow) przysłoniła jej to do czego zastała powołana. Nie uzyskacie także jakichkolwiek skierowań na badania, bo za drogie, niepotrzebne itd. Odczuwa się u niej wrażenie, że najważniejsze, aby kasa z NFZ na pacjenta spłynęła(właścicielka przychodni), a reszta się już nie liczy (czyt. zdrowie pacjenta) UNIKAĆ!!!

UNIKAĆ!!!

Nie polecam Pani doktor ! Nie jest to osoba, która leczy z powołania, dumna, zarozumiała, ale zarazem mila żeby ukryć brak swoich kompetencji...

./////////////////////////////////////////////////////////////////////..........................................,,,,,,,,,,,,,,,,,,

SUPER BABKA !!! Polecam wszystkim, którzy chcą być objęci prawdziwą, fachową opieką medyczną.