dr n. med. Barbara Ujma-Czapska

Neurolog dziecięcy

Byłam bardzo niezadowolona z mojego doświadczenia z ordynatorem oddziału neurologi dziecięcej w szpitalu przy ul. Fieldorfa 2 we Wrocławiu . Z mojego punktu widzenia, podejście ordynatora Barbary Ujmy- Czapskiej do pacjentów było nieodpowiednie i rażące. W trakcie mojego pobytu w szpitalu, miałam wiele okazji, by obserwować zachowanie i sposób, w jaki traktuje innych ludzi w/w ordynator. To wyniosła osoba która nie potrafi przekazać informacji rodzicom chorych dzieci . Stawia diagnozę po obserwacji dziecka przez 5 minut nie patrząc w dokumentacje choroby strasząc najgorszymi chorobami. Nie przejawia zainteresowania pacjentem , wręcz ...

W trakcie mojego pobytu w szpitalu, miałam wiele okazji, by obserwować zachowanie i sposób, w jaki traktuje innych ludzi w/w ordynator. To wyniosła osoba która nie potrafi przekazać informacji rodzicom chorych dzieci . Stawia diagnozę po obserwacji dziecka przez 5 minut nie patrząc w dokumentacje choroby strasząc najgorszymi chorobami. Nie przejawia zainteresowania pacjentem , wręcz odniosłam wrażenie ze przeszkadza się pytając o szczegóły. Ordynator B. Ujma -Czapską ustaliła sobie bardzo wygodne zasady funkcjonowania na oddziale neurologicznym . Otóż nie ma tam rano obchodów lekarskich a jeśli ktoś chce nawiązać kontakt z ordynatorem to najpierw musi się umówić z panią ordynator poprzez sekretarkę która jest równie oschła i niemiła .
Reasumując ostatecznie, uważam, że ten ordynator nie jest odpowiedni do pełnienia swojej roli, krzywdzi swoim zachowaniem już i tak bardzo zdezorientowanych rodziców.
Jestem bardzo rozczarowana moim doświadczeniem i zdecydowanie nie polecam szpitala z tym ordynatorem w pakiecie, oraz przestraszonym bardzo młodym personelem.

Zawiodłam się na pani doktor dzwoniąc z problemem usłyszałam ze jej nie będzie i dzwonić mam w połowie kwietnia tłumaczylam ze dziecko ma nasilone tiki prawie non stop ale to nic nie dało zostalam sama a syn już sam tego wytrzymac nie może

nie moge sie dodzwonic od pazdziernika 2012roku nikt nie odbiera nawet na komorke tez probowalam inic szlak normalnie trafic moze

Świetny fachowiec o ogromnej wiedzy (cierpliwa, dokładna spokojna, z podejściem do dziecka), godna polecenia.

Bardzo dobry specjalista, dlatego też ciężko się do pani doktor dostać. Jednak polecam wszystkim pacjentom.

Witam, mielismy okazje tylko raz udac sie do Pani Doktor, ale bardzo wzbudzila nasze zaufanie. Pozniej niestety zachorowala i musielismy udac sie do innego neurologa. Teraz jednak probujemy ponownie sie do Pani doktor umowic. Wczoraj dzownilem w godz 16-17 ale nie udalo mi sie. Wie ktos moze czy Pani doktor juz przyjmuje i pod jaki numerem i w jakie dnia mozna sie umowic? Z gory dziekuje za informacje.

anioł nie człowiek,12 lat poświęcila Kamili.pomoc natychmiastowa,skutek tez,żal się rozstawać ale nadszedł ten czas,córka jest pełnoletnia a Pani doktor ma gabinet do 18-tego roku zycia,polecam kazdemu bez wahania.Dziękujemy za wszystko,wdzięczni rodzice Kamili

Bardzo polecam, Pani neurolog leczyła mnie w latach 2001-2005. Po chorobie niema nawet śladu, dzisiaj mam 22 lata. Z tego co pamiętam była bardzo uprzejma , wzbudzała zufanie, zna sie na swoim fachu - tyle. gdyby ktoś miał problem z dzieckiem natury neurologicznej to lepszego lekarza bym niepotrafił wskazać.

Dodzwonienie się do gabinetu graniczy z cudem .Dzwoniłam we wtorek- non stop w godzinach rejestracji -bez powodzenia.Dziś jest czwartek godz 18ta-dzwonię od 16tej -też non stop,także bez powodzenia . I to tyle tematem opinii bo lekarza nie dane było mi poznać :( .

I to tyle tematem opinii bo lekarza nie dane było mi poznać :( .

Pomogła mojemu dziecku w zdiagnozowaniu bardzo rzadkiej choroby.Gdzie do tej pory nikt tego nie potrafił.