lekarz Barbara Urbaniak-Lampart

To tego lekarza trafiłam z polecenia, już po pierwszej wizycie wiedziałam , że jestem w dobrych rękach . Wizyta trwała 2 h mimo, że czas przyjęty był dużo krótszy to wszystko zostało skrupulatnie omówione , wyniki badań dokładnie przeanalizowane i leczenie dobrane indywidualnie Bezproblemowa rejestracja jeśli chodzi o dobranie odpowiedniego terminu wizyty , nie ma problemu aby umówić się na wskazany wcześniej przez lekarza termin mimo , że miejsce jest mocno oblegane . Sporo entuzjazmu , dobrego słowa co mocno zmotywowało do działania . Serdecznie polecam

Sporo entuzjazmu , dobrego słowa co mocno zmotywowało do działania .
Serdecznie polecam

Cudowny lekarz i człowiek. Jestem pacjentką Pani dr od kilku lat i każda wizyta była i jest na najwyższym poziomie. W sytuacjach bardzo trudnych Pani Doktor kontaktowala się ze mną nawet w czasie weekendów. Gdyby nie jej zaangażowanie to stan mojego zdrowia byłby bardzo zły, ona jedyna rozpoznała jeszcze inną chorobę autoimmunologiczną i pokierowała do dalszego leczenia. Rewelacyjny endokrynolog!

Rewelacyjny endokrynolog!

Lekarz nie zainteresowany pacjentem, wprawdzie wizyta trwa godzinę, ale to godzina monologu Pani doktor, przepisuje leki, których nigdzie nie idzie dostać. Nie poinformowała mnie że mam insulinooporność, co wyszło dopiero po konsultacji wyników z innym lekarzem. Jednym słowem strata pieniędzy i czasu

Pani doktor jest świetnym specjalistą. Każdorazowo poświęciła mi ok godziny czasu, podczas którego wykonała badanie iść tarczycy i dokładnie wyjaśniła przebieg choroby. Jeszcze żaden lekarz nie poświęcił mi nigdy tyle czasu i uwagi. Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani doktor, która prowadzi mnie od 2 lat i w tym czasie udało mi się zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim mającym problem z chorobami tarczycy.