lekarz Barbara Węgrzyn

Cóż mogę powiedzieć, od progu gabinetu oberwało mi się o to że nie zdążyłam ściągnąć płaszcza....Nie zrobiłam tego,poniewaz Panie z rejestracji kazały mi już wchodzić.Osluchanie ekspresowe i najlepiej jak najszybciej pozbyć się pacjenta. Gdybym miała wybór już nie poszłabym do tej Pani doktor.

Gdybym miała wybór już nie poszłabym do tej Pani doktor.

Lekarz niegodny polecenia, zachowanie zależy od humoru, jest niemiła, zgryźliwa i opryskliwa. Rzuca nieprzyzwoite komentarze w stosunku do ciała pacjenta. Nie polecam.

Zadzwoniłam do pani doktor podając objawy choroby syna. Usłyszałam że na taką pogodę dzieci tak kaszlą. Damy mu kropelki na noc i zobaczymy. Pojechałam do innego lekarza wieczorem prywatnie i okazało się że syn ma obturacyjne zapalenie oskrzeli ze zmianą w prawym płucu. Największego wroga nie wysłałbym z dzieckiem do tej poradni.

Nie jestem zadowolona, ma minę jakby pracowała za karę i przewraca ciągle oczami robiąc łaskę że nas przyjmuję

Nie polecam Pani doktor Węgrzyn, niestety miewa różne humory i robi pacjentowi wielką łaskę ... może jest dobrym lekarzem,ale jej podejście do pacjenta jest niesympatyczne z racji tej ze często bywa bardzo odpyrskliwa w stosunku do pacjenta.

Polecam wszystkim Panią Doktor. Zajmuje się moim synkiem od urodzenia i nigdy nas nie zawiodła. Bardzo sympatyczna, a przy tym konkretna i posiadająca bardzo dużą wiedzę, pozwalającą na zawsze w naszym przypadku trafne diagnozy.

Od ponad czterech lat ja i moim dwa synowie jesteśmy pacjentami Pani Doktor. Niezwykle sympatyczna, z podejściem do dzieci i co dla ważne można się do Niej umówić na konkretną godzinę a przyjmuje codziennie. Szczerze polecam.

Lekarz z powołania, od początku opiekuje się moim synkiem, teraz także i mężem. Zawsze tłumaczy w przystępny sposób jakie leczenie chce zastosować i dlaczego. Dostosowuje zalecenia do konkretnego pacjenta, a nie traktuje wszystkich jak identyczne przypadki, co zdarzało nam się wcześniej. Bardzo kompetentna i życzliwa, dzieci wyczuwają takie rzeczy, a mój syn za nią przepada. Dla mnie ważne jest także to, że pani doktor jest zawsze dostępna i nie ma u niej dużych kolejek.

Wspaniala lekarka.Mam dwojke dzieci i sama sie u niej lecze.Nigdy nie odmowi wizyty domowej a dzieciaki ja uwielbiaja.POLECAM

Pani doktor jest najlepszym lekarzem na jakiego mogliśmy trafić.Jej fachowa pomoc jest nieoceniona. Niesłychanie miła,ma podejście do maluchów,zawsze można zadzwonić po poradę i co najważniejsze- gdy zaistnieje potrzeba po prostu JEST!