lekarz Barbara Wężykowska-Więcek

Psychiatra

Bardzo dobry lekarz,miła i sympatyczna,umie słuchać i doradzić,pomogła mi w wielu trudnych sytuacjach,była moja podpora jako kobieta i lekarz,godna polecenia,Kompetentna w tym co robi,poświęca pacjentowi dużo czasu,uprzejma,godna polecenia

Ogólnie jest dobrym lekarzem, ale potrafi być chamska momentami i nawet przeklinać. Wydaje się być taka dwulicowa i sztucznie miła. Trochę zarozumiała.

Zdecydowanie nie polecam, bezczelna, nie reaguje na poważne skutki uboczne które wystąpiły po lekach co potem okazało się tragiczne w skutkach, znudzona problemem podczas wizyty, próbuje być miłą za 100 zł ale widać jak na dłoni że jest to wymuszone! Dziedzina jaką zajmuje się Pani dr jest specyficznie delikatna dlatego tym bardziej powinna wesprzeć pacjenta, jak ktoś ma poważny problem to na pewno nie znajdzie pomocy!

Bardzo dobry fachowiec cho na pierwszy rzut oka moze wydawac sie niedostepna.Polecam

To bardzo dobry lekarz, kompetentny, rzeczowy. Pani doktor ma wyjątkową zdolność trafnego doboru leków. Jest bardzo profesjonalna w podejściu do pacjenta i wzbudza zaufanie. Cieszę się, że trafiłam właśnie do Niej. Polecam wszystkim, którzy potrzebują porady i leczenia.

Pani doktor jest naprawde kompetentna i w moim przypadku gdy poprzedni lekarz doprowadził mnie do okropnego stanu lekami które przepisywał,pani doktor Wężykowska bardzo mi pomogła i robi to nadal.Także polecam wizyty

Leczę się u niej zarówno prywatnie jak i w ramach NFZ. Dobrze dobiera leki, wydaje się być kompetentna. Osobiście polecam.