lekarz Barbara Wilczek

Neurolog

Pani doktor Barbara Wilczek wyleczyła mnie z dokuczających mi bóli głowy, które miałam po utracie pracy. Wizyty wspominam bardzo miło,zastosowane leczenie okazało się bardzo skuteczne. Pozdrawiam i polecam Panią doktor.

Zgłosiłam się do dr Wilczek z bólem barku. Pani doktor nie zlekceważyła mojego problemu, wykazała bardzo dobre podejście do pacjenta, pomogła lekami i zleciła rehabilitację. Jestem już po leczeniu i polecam panią Barbarę.

To byla moja pierwsza wizyta i nie ostatnia. Dziękuję pani dr za profesjonalną fachową pomoc. Już tak nie boli....Doktor jest bardzo mila i zyczliwa, szczegolowo wszystko wyjasnia. -Agata

Polecam. Lekarz bardzo dokładnie zbadał mnie, wszystko wyjaśnił i podał prawdopodobną przyczynę bólu. Lekarz kontaktowy, Szczerze polecam! Wszystko dokładnie wyjaśnione.

U Pani doktor leczyla sie moja corka i ja. Podejscie bardzo dobre. Umiejetnosci bardzo wysokie, efekt bardzo dobry. Polecam

Wciąż poszukujesz "Neurolog Wrocław"?

Adrianna Wilczek

Neurolog dziecięcy
Gabinet Lekarski - Przychodnia CathMed
ul. Przyjaźni 66/6
Wrocław
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin