Barbara Winkler-Spytkowska

Radiolog, Laryngolog

Bardzo profesjonalny i kompetentny lekarz, wie jak zająć się pacjentem, do tego bardzo miła ,sympatyczna, polecam wszystkim tego lekarza

Bardzo fachowe leczenie oraz podejście do pacjenta, człowiek czuję się tam dobrze a co za tym idzie samo leczenie nie jest stresujące. Dla mnie lekarz w sam raz !!

Nie wiem co bym zrobiła gdyby nie ta lekarka. Bardzo dziękuję ! Serdecznie polecam , ponieważ na prawde Pani doktor pomaga !!!

Znakomita specjalistka,wspaniały człowiek.Potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt zarówno z pacjentem jak i rodziną otaczającą chorego.Emanuje niezwykłym ciepłem-pozdrawiam Panią doktor-Teresa M.

Radioterapeuta Barbara Winkler-Spytkowska jest super fachowcem. Utrzymuje wspaniały kontakt z pacjentem. Leczenie u Pani dr to szczęście :-) Profesjonalista !!!

Wciąż poszukujesz "Radiolog Wrocław"?

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39