dr n. med. Barbara Woźniak-Stolarska

Gastroenterolog, Internista

Wreszcie trafiłem do lekarza któy dokładnie i spokojnie wytłumaczył-co mi jest i na czym będzie polegało leczenie. Przepisane lekarstwa zażywałem zgodnie z zaleceniem i mój stan zdrowia stopniowo się poprawiał. Chorowałem od lat na dolegliwe zaparcia. Wstydziałem się iść do lekarza ale nie żałuję bo wreszcie wizyta w toalecie nie jest męką. Zdecydowanie polecam

Sprawna reka i oko. guzki w tarczycy wykryte , polecenie dobrego specjalisty na zabieg. Jak sie okazalo w idealnym momencie zostalem zoperowany juz dziekuje za wykrycie w pore!

Lekarz przyjazny i dobrze leczy . Jestem zadowolony z pierwszej i niestety z powodu choroby nie ostatniej wizyty. Ale polecam!

No to ja z kolei mam pozytywne doświadczenie. Wizyta fakt faktem była rutynowa, ale trwała wydaje mi się co najmniej 15 minut. IMHO laska się starała, wymacała brzuch, pogadała o powiększonej wątrobie, coś o diecie, później USG, nawijała o organach (ale nie zakumałem większości). Generalnie wizyta wporzo, laska sprawia wrażenie kompetentnej no i na pewno mnie nie zlała. Najważniejsze to, że nic mi nie jest. =)

byłam u pani doktor pierwszy raz i zaskoczyło mnie to że poświęca pacjentowi, czyli mnie, tyle czasu-mimo, że na korytarzu czekała długa kolejka pacjentów.Poza tym cierpliwie tłumaczyła mi co i po co robi w trakcie badania i na czym będzie polegać leczenie.Traktowała mnie bardzo uprzejmie i ze zrozumieniem mimo że nie bardzo umiałam szybko przekazać wszystkie moje zdrowotne problemy.Widac było, że bardzo dobrze zna się na tym co robi. Wyszłam uspokojona i zadowolona dlatego każdemu ją polecam.

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Wrocław"?

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2