Barbara Zdrojewska

Ortodonta, Stomatolog

2,9
2,9

Moja trauma z dzieciństwa... Każda wizyta była stresująca i nieprzyjemna. Nie poszłabym do tej Pani ze swoim dzieckiem.

Niestety Pani doktor zrobiła mi krzywdę. Wydane Ok. 20 tys na aparaty i wizyty a wada cofnęła sie. Pani doktor kazała usunąć mi dwa zeby które i założyła aparaty stałe dzisiaj mam bóle twarzy i głowy , przesunięta rzuchwe i asymetrię w twarzy po leczeniu u P.Zdrojewskiej. Po zaczerpnięciu opini dwóch innych ortodontow, dowiedziałam sie ze leczenie było przeprowadzone zle i zeby naprawić błędy P. Zdrojewskiej muszę rozszerzyć szczękę, wstawić implanty (za zeby które Zdrojewska kazała wyrwać) a potem założyć aparat. Masakra ! Nikomu nie polecam. Zeby dzisiaj wyglądają gorzej ...

Masakra ! Nikomu nie polecam. Zeby dzisiaj wyglądają gorzej niz przed leczeniem u Zdrojewskiej.

Nie bede sie rozpisywal na temat p Zdrojewskiej bo szkoda mojego czasu .Lecz pozowole sobie dla dobra innych ostrzec przed ta pania . W swoim zyciu nie spotkalem tak nie sympatycznej ,nie kulturalnej , okropnej wrecz pani w srodowisku lekarzy.P Z. nie ma pojecia o leczeniu ortodontycznym jest wyrachowana materialistka do tego bez jakiejkolwiek kultury osobistej i etyki lekarskiej .Zwykla felczerka do zakladania drutow na zeby .Zszoku nie moge wyjsc ze tacy nie wiem jak to okreslic ?Maja kontakt z czlowiekiem .Jedynym atutem pani jest jej kretynizm w swerze osobistej jak i zawodowej . Obym nigdy nie spotkal w swoim zyciu takiego ???? brak okreslenia na swojej drodze.ODRADZAM ta ujme to kulturalnie pania Ortodonte.Chyba ze ktos chce wyrzucic pieniadze w bloto i dac sie obrazac oraz naciagnac na pieniadze.

Nie polecam, w tym gabinecie liczą się tylko pieniądze. Po pierwszej wizycie Pani doktor obiecała mi pomóc po czym kazała mi zrobić zdjęcia, odciski szczęki i zapłacić za wizyty, po zrobieniu tego wszystkiego zapłaciłem 430zl i dowiedziałem się że moje leczenie jest nie możliwe co Pani doktor wiedziała o tym od początku lecz kierowała dalej sprawę tak abym wydał jak najwięcej.

Od długiego czasu noszę aparat ruchomy. Pani Doktor bierze pieniążki, a efektów nie ma. Zaczerpnęłam porady u innego specjalisty, który stwierdził, iż stosowanie aparatu ruchomego przy takiej wadzie zgryzu nie miało szansy powodzenia, nie polecam.

Masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassaaaaaaasaaaaaasaassaaaaasssasssaa nie polecammmmm

nie polecammmmm

pani doktor stosuje stare metody leczenia.Dzięki mojej konsultacji z innymi specjalistami moje dziecko uniknęło cierpienia Odradzam panią doktor.

mam proste zęby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mam proste zęby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja w gabinecie spędziłam może z 5 minut, dowiedziałam się, że jak chce założyć aparat to mam poczytać sobie o nich w internecie, najpierw zrobić zdjęcie i dopiero wrócić i za tą informację zapłaciłam 50 zł :) Jakoś nie zachęciło mnie to do kolejnej wizyty, wybrałam ortodontę w Bydgoszczy.

Nie polecam, leczyłam sie u Pani Doktor. Nie pomógł mi aparat. PO latach poszłam po raz kolejny i powiedziala ze aprat nic mi nie pomoze. To ja się pytam po co mi go zalozyla za pierwszym razem? Pieniadze wyrzucone w błooto.