dr n. med. Barbara Zegarska

3,6
3,9
3,5
3,4

Bylam u pani doktor zegarskiej usunoc 8 wlokniakow z ciala i twarzy godnie mogę polecić paniom doktor przemila kobieta fachowa obsuga teraz zastanawiam się na powiększeniu ust u pani doktor serdecznie pozdrawiam panio doktor

Chodziłam do pani doktor przez rok z bardzo uporczywym trądzikiem,na początku była bardzo niewielka poprawa,leki,które już wcześniej stosowałam(i nic nie pomagały) i zabiegi oczyszczania(mikrodermabrazja),które nie tylko NIE pomogły,ale bardzo pogorszyły stan mojej skóry. Z czasem pani doktor w ogóle nie interesowała się moją osobą i cały czas zalecała stosować jeden i ten sam lek,który nie przynosił żadnych efektów. Niestety pani doktor nie pomogła mi i jeszcze musiałam leczyć skutki uboczne zabiegów. Straciłam mnóstwo pieniędzy na bezsensowne zabiegi,których miałam na prawdę wiele. Brak zainteresowania pacjentem i niepotrzebne wyciąganie pieniędzy.

Jako dermatolog bardzo mi pomogła. Zabiegi medycyny estetycznej (wypełnianie zmarszczek i bruzd) niestety trzymały bardzo krótko (około miesiąca) a miały być efekty przez 6 m-cy. Nie wiem stare środki?

Za pierwszym razem Pani Doktor zaproponowała mi jeden z zabiegów, mianowicie peeling, następnie dostałam specjalistyczne maści i antybiotyki. Na kolejnej wizycie stwierdzono, że mój stan jest b. dobry i nie wymaga dalszego leczenia. Niestety, po tygodniu od zakończenia kuracji antybiotykiem trądzik powrócił kilkukrotnie gorszy. Jeżeli chodzi o polecenie komukolwiek, musiałabym się bardzo zastanowić, jednak może jestem jednym z nielicznych przypadków, którym kuracja nie podpasowała.

Jestem pod opieka Pani dr od wielu lat. Poczatkowo chodziłam z problemami okresu dorastania. Czas upłynał i korzystam z zabiegów dermatologii estetycznej. Kilkukrotnie miałam wykonywany kwas hialuronowy w bruzdy powiekszałam usta oraz stosowałam botox. Zawsze byłam zadowolona i jak to dr Zegarska mówi, ze zrobimy tak zeby Pani wyglądała nie jak maska a usteczka jak u Kaczora. Proponuje w swojej klinice kompleksowe zabiegi, pomaga dobrac pielegnacje codzienną a miejsce które stworzyła na Cichej24 jest NAPRAWDĘ GODNE POLECENIA. Super zadowolona i wierna pacjentka

Super zadowolona i wierna pacjentka

Wciąż poszukujesz "Alergolog Bydgoszcz"?

Prywatny Gabinet Lekarski
Jurasza 5 lok. 17