dr n. med. Barbara Zegarska

2,6
2,6
2,4
2,7

Miałam zabieg z kwasem, który wykonała p. dr Barbara Zegarska. Niestety na grzbiecie nosa pozostał wielki odróżniający się od koloru skóry jaśniejszy ślad. Nie pomaga makijaż ani korektor. Wygląda to okropnie. P.Zegarska z uśmiechem twierdziła, że to mi się wydaje.

Po zabiegu z botoksem wykonanym przez p.dr Zegarską pozostała opuchlizna oraz dziwna blizna o kształcie kwadratu.

Babciu, nasza pani w przedszkolu mówiła, że lekarze to wspaniali ludzie, którzy zawsze pomagają innym. Dlaczego Babciu ta pani lekarka zrobiła Ci taką brzydką twarz i nie chce jej naprawić? Tak, dzieci są szczere do bólu. Kochamy je najmocniej na świecie.

Tak, dzieci są szczere do bólu. Kochamy je najmocniej na świecie.

Z tego wynika, że wstrzykiwanie kwasu powinno być zabronione. Dziwię się, że robi to lekarz alergolog wiedząc jakie mogą być skutki. Jeszcze bardziej żenująca jest odmowa pomocy pacjentowi.Mentor tak nie postępuje.

Na pani miejscu zgłosiłabym się do pana profesora. Przypuszczam, że pan prof. nic nie wie o tym zdarzeniu w jego prywatnej klinice.To jest nie możliwe, nie w tym przypadku. Pani profesor, no cóż. Wielka szkoda, że członek wielu rad naukowych, kierownik Katedry Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej, Prezes Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego odmawia pomocy pacjentce, która dostała powikłania po zabiegu wykonanym przez sama pani profesor Barbare Zegarską.

Osobiście nie poszłabym na badania kliniczne do p. dr Zegarskiej. Robiłam u dr zabieg na twarz. Zapewniała, że jest to naturalny lek. Po powikłaniach powiedziała, że jest jednak w nim chemia. Lekarz powinien znać skład leku, który poleca (tym bardziej dermatolog, alergolog). Pani dr pracowała na nim od wielu lat. Teraz oczywiście zaprzecza powikłaniom a je widać gołym okiem, podaje jakieś niestabilne, sprzeczne diagnozy. Na koniec odmówiła pomocy.

Osobiście nie poszłabym na badania kliniczne do p. dr Zegarskiej.

Są lekarze, którzy po krótkim kursie powstają jak Diana z piany i od razu mianują się: “najwybitniejszym ekspertem” – mówił. Przyznawał, że obserwuje pewną bezsilność lekarskich organów samorządowych w reagowaniu na tego typu zachowania. Zachęcał do promowana reguł etyki zawodowej i środowiskowego piętnowania osób, które je łamią. Spotkało się to ze zrozumieniem lekarzy zgromadzonych na konferencji. P. dr Barbara Zegarska była na tej konferencji, biła brawa. Szkoda, że tylko pod publikę.

Są lekarze, którzy po krótkim kursie powstają jak Diana z piany i od razu mianują się: “najwybitniejszym ekspertem” – mówił. Przyznawał, że obserwuje pewną bezsilność lekarskich organów samorządowych w reagowaniu na tego typu zachowania. Zachęcał do promowana reguł etyki zawodowej i środowiskowego piętnowania osób, które je łamią. Spotkało się to ze zrozumieniem lekarzy zgromadzonych na konferencji.

Robiłam kwas u p.Zegarskiej. Masakra, kwasu za dużo, wszystko spływa, porobiły się zwisające placki. Miało być delikatnie i fachowo. Wyszła beznadzieja.

Lekarka Zegarska usuwała mi takie małe wypuklenia na twarzy. Czepka lub innego zabezpieczenia nie było. Przemywanie płynem odkażającym to kropelka na wacik i przemywanie całej twarzy. Z celnością bardzo kiepsko wszystko do poprawki. Lekarka wychodzi podczas zabiegu. Po co to gadać na kosmetolożki jak one zachowują większą dyscypline pracy z pacjentem i jak robią zabieg to z pełnym profesjonalizmem !!!

Gorzej niż źle. Liczy się tylko kasa. Bardzo smutne i tragiczne. Wielka żenada. Mam nadzieje, że ten gabinet medycyny estetycznej zostanie zamknięty. Zegarska nie poleca chodzenia do kosmetologów ale mój kosmetolog nie oszczędza na rękawiczkach, na wacikach, na wodzie odkażającej i na czepkach podczas wykonywania zabiegu. Czuje się u niego bezpiecznie w przeciwieństwie do gabinetu Zegarskiej.