lekarz Barbara Żygłowicz

Miła sympatyczna z dużą wiedzą Pochodząca indywidualnie do każdego pacjenta Godna polecenia trudna dostępność na wizyty

Ta lekarka ma wyraźne pretensje do pacjentów że przychodzą w porze nocnej... nieuprzejma. Diagnozę postawiła po rozmowie telefonicznej, na wizycie tylko ją po minucie potwierdziła oswiadczając że nie ma możliwości wykonania jakichkolwiek badań. Stanowczo nie polecam!

Tragedia bez obejrzenia wypisow ocenia chorobę pacjenta! Nie miła chamska wręcz opryskliwa lubiaca się mscic osoba. Tacy ludzie nie powinni pracowac w pogotowiu!!!

Miła sympatyczna wyrozumiała ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta Pani doktor przyjechała do mojej mamy pogotowiem

Kompleksowe podejscie do pacjenta cierpliwa wyrozumiała Polecam pomimo małej dostępności Każdy termin zajęty

Zawsze uczynna i miła nigdy nie odmówi pomocy Drobne zabiegi chirurgiczne wykonuje ze nie pozostaja blizny Polecam

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor wytłumaczy wszystko Wykonuje swoja prace rzetelnie Konkretna Polecam bardzo

Naprawdę nie polecam tego lekarza. Jest niekompetentna i niekulturalna. Nie lubi dzieci. KRADNIE MĘŻÓW....