dr n. med. Bartłomiej Galarowiczdr n. med. Bartłomiej Galarowicz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Bartłomiej Galarowicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

Obecnie jestem Starszym Asystentem Kliniki Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także pracownikiem Poradni Ginekologii Onkologicznej i profilaktyki Nowotworów Narządu Płciowego Szpitala Uniwersyteckiego. Przez wiele lat nabywałem cenne doświadczenie w wielu oddziałach zespołu klinik Katedry Ginekologii, Położnictwa i Onkologii UJ. W tym samym czasie ukończyłem liczne kursy i szkolenia, zarówno w Polsce jak i poza jej g...

beznadziejny człowiek, kawał chama. zamieścił ogłoszenie swojego prywatnego gabinetu na portalu randkowym. żenujące samo w sobie. gdy zapytałam czy szuka sympatii czy pacjentek napisał" na ch...j się do mnie odzywasz skoro mi się nie podobasz". epickie!!!

Zawsze chodziłam do Pań ginekolog. Jakoś wstydziłam się wizyty u lekarza mężczyzny. Okazuje się, że nie było czego. Jeśli trafi się do dobrego specjalisty to żadna to różnica, czy to Pan czy Pani doktor, a spokojnei ciepłe podejście potrafi załatwić kazdy teoretyczny problem ;) Teoretyczny bo zastany tylko w mojej głowie. Bardzo polecam tego Pana :)

Zawsze wstydziłam się pójscia do lekarza mężczyzny. Zupełnie nie było czego! Do doktora bartłomieja trafiłam pół roku temu zupełnym przypadkiem i wiem, że lekarza już nie zmienię.

Faktycznie Pan doktor jest bardzo miły i cierpliwy w podejściu do pacjentek. Ja również jestem z tych raczej męczących i zadających miliony pytań, hehe ;) W każdym razie. Na wszystkie bardzo fachowo odpowiada i sprawia, że człowiek po prostu dobrze czuje się przy każdej wizycie.

Lekarz – oaza spokoju! 😉 Wytrzymuje wszystkie, nawet najdziwniejsze pytania, których ja zawsze mam dość sporo 😉 5/5

Lekarz – oaza spokoju! 😉

Lekarz bardzo miły profesjonalny, odpowiadał na każde pytania z wyczerpującą odpowiedzią. Mimo małego "strachu" przed wizytą do Pana doktora ponieważ zawsze chodziłam do kobiety nie czułam żadnego skrępowania ani dyskomfortu. Polecam Pana Bartłomieja jest naprawdę godną osoba polecenia ☺ na pewno następna wizyta u ginekologa będzie właśnie u niego.

Bardzo życzliwy, kompetentny lekarz. Widać, że jest bardzo zaangażowany w to co robi. W razie ewentualnych problemów czy pytań można do niego zadzwonić poza wizytą.

Myślę, że mogłabym napisać wszystko co najlepsze o Panu doktorze. Lekarz bardzo profesjonalny, rzeczowy, przemiły. Podczas wizyty nie ma nawet chwili skrępowania, panuje przyjazna atmosfera. Bada delikatnie, ale dokładnie. Usg trwa długo i nie zbywa pacjentki i odpowie na każde pytanie jak najbardziej wyczerpująco, doradzi ale nic nie narzuca. Trafiłam przypadkiem, od razu zdecydowałam się prowadzić całą ciążę i na pewno zostanę na dłużej, bo niewielu lekarzy traktuje pacjenta z takim szacunkiem. Po wyjściu z gabinetu czuję się doinformowana i pod świetną opieką. Kontakt możliwy o każdej porze dnia i nocy. Polecam z całego serca!

Nie bardzo rozumiem skąd tych kilka negatywnych opinii. Zakładam, że pewnie konkurencja wpadła ponieważ ja nie jestem w stanie odnieść ich w żadnym stopniu do rzeczywistości, która spotkała mnie przy spotkaniu z Panem doktorem. Chodzę do niego już jakiś czas, jest baaardzo miłym człowiekiem, w dodatku jest bardzo profesjonalny i sprawia, że czuję się bardzo zadbania w temacie moich kobiecych kłopotów.

Kiedy znaleziono u mnie guza na jajniku czułam jakby zawalił mi się świat. Teoretycznie nie było się czego obawiać, ale w mojej rodzinie była już historia, któa zakończyła się źle. Doktor naprawdę potrafił mnie uspokoic, wszystko wytlumaczyl, a pozniej przeprowadził leczenie. Bardzo polecam!