lekarz Bartłomiej Golański

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Zgłosiłam się do doktora Golańskiego z dość zawiłym problemem i na pierwszej wizycie nie do końca udało się go rozwiązać, ale to w sumie moja wina - za długo zwlekałam z wizytą u specjalisty. Sam doktor wywarł na mnie świetne wrażenie i z pewnością zechcę jeszcze niejednokrotnie zasięgnąć jego porady (choć mieszkam obecnie dość daleko od Krakowa).

Od 8-miu lat jestem pacjentką Pana Golańskiego, prowadził całą moją ciążę i nadal chodzę, jestem bardzo zadowolona, delikatny, uprzejmy, kompetentny w 100%. Naprawdę polecam Pana Bartłomieja.

Pan doktor jest kompetentny i mily, zawsze ma czas, jest zaangazowany w swoja prace i dba zeby pacjentka nie czula sie skrepowana, bardzo polecam- jestem Jego pacjenta juz 9 lat.

Byłam u niego jeszcze przed rozpoczęciem współżycia i teraz dalej jestem jego pacjentką. Jest bardzo delikatny i uprzejmy. Czułam się bardzo swobodnie.

Podczas ciąży i porodu moim lekarzem prowadzącym był dr. Golański. Był rzeczowy i konkretny, ale jednocześnie delikatny. Zawsze miał dla mnie czas. Cierpliwie rozwiewał wszelkie moje wątpliwości.Zalecony mi poród poprzez cesarskie cięcie odbył się bez problemów. Wszystko odbyło się bezboleśnie. Błyskawicznie zagoiła mi się malusieńka blizna. Malec jest zdrowy. Dziękuję i szczerze polecam. Nina Krasnopolska

Wciąż poszukujesz "RTG Kraków"?

Rafał Więcek

Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo