lekarz Bartłomiej Kaliniak

3,7
3,4
3,7
3,6

Wszystko w najlepszym porządku. Polecam tego lekarza. Pan doktor poświęcił dużo czasu , wytłumaczył powód moich dolegliwości. Bezproblemowy kontakt telefoniczny w przypadku dodatkowych pytań.

Lekarz kompleksowo podchodzący do problemu. Zlecił dodatkowe badania, wyjaśnił moje dolegliwości. Uprzejmy. Mógły trochę więcej poświęcić czasu.

Lekarzem jest , ale nie polecam. Ciągły pospiech , brak współczucia. Nie wiem jak zachowuje się na prywatnej praktyce.

Polecam serdecznie. Dobry lekarz. Do tej pory byłem leczony tylko lekami p/bólowymi. Zastosował leczenie które przyniosło efekt. Dziękuję

Zastosował leczenie które przyniosło efekt.
Dziękuję

Stanowczo nie polecam tego lekarza moja mama była u niego nie zapoznawszy się nawet z Jej dolegliwościami przepisał lekarstwa które zamiast pomagać zaszkodziły i mama trafiła po nich do szpitala

Wciąż poszukujesz "Neurolog Rybnik"?

Strzelców Bytomskich 11
ul. Jagiellońska 7 Rydułtowy