dr n. med. Bartłomiej Kopaczewski

Neurochirurg

Dziękuję dr Kopaczewskiemu za profesjonalizm oraz całemu zespołowi z Kliniki Solumed za opiekę, życzliwość i szybki powrót do zdrowia. Najważniejsze, że bez bólu na drugi dzień wróciłam do domu. Bardzo dziękuję, niecały miesiąc po operacji a ja czuję się świetnie!

Co tam dużo mówić to jest złota rączka.po operacji stenozy, kręgozmyku jestem 1 miesiąc po operacji i jestem super zadowolony. Polecam 100% tego lekarza .

Doktor operował mi przepuklinę kręgosłupa lędźwiowego.Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalista w 100 procentach, do tego kulturalny, szczegółowo odpowiada na pytania i poświęca czas swojemu pacjentowi. Dziękuję bardzo doktorze.

Byłem na prywatnej wizycie, po operacji przeprowadzonej przez samego pana dr Kopaczewskiego, także wizyta przebiegła sprawnie, bo lekarz pamiętał mnie ze szpitala. Wszystko idzie ku dobremu. Polecam szczególnie dla osób, które tak jak ja cierpiały na dyskopatię lędźwiową.

Doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem, umie wysłuchać co jest bardzo ważne! Poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję, dokładnie tłumaczy mi kolejne etapy leczenia, tego co będzie się działo. Dzięki temu wiem czego mogę się spodziewać. Do doktora Kopaczewskiego chodzę już kilka lat i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm i ludzkie podejście do chorego!

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Poznań"?

dr
Piotr Winkler

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Jakub Moskal

Neurochirurg
UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań