dr n. med. Bartłomiej Kowalczyk

Ortopeda dziecięcy, USG ortopedyczne

najlepszy lekarz jakiego znam! od kilku lat jestem jego stalym pacjentem, znakomity specjalista, zarazem dobry czlowiek. w 100% godny polecenia

Leczę u pana dr-a mojego synka od jego pierwszych dni życia - stopy końsko-szpotawe. Jak dotąd zawsze wychodzę od niego z uśmiechem na twarzy i nadzieją, że wszystko jest w porządku i jesteśmy na dobrej drodze leczenia. Przeszliśmy prze gipsowanie nóżek, całodniowe noszenie szyny denis-browna i teraz już tylko podczas spania. wczoraj mój syn postawił swoje pierwsze kroki :) I choć zawsze - jak to rodzic - mam pewne obawy czy wszystko jest tak jak być powinno - to każda wizyta podnosi mnie na duchu że tak właśnie jest i widzę tego efekty :) jesteśmy pod stałą opieką pana dr-a i mogę szczerze polecić go innym.

Lek.Kowalczyk jest znakomitym ortopedą!;)W dalszym ciągu leczę się u niego.Przeprowadził mi artroskopię kolana i rekonstrukcję więzadła.Teraz wszystko zmierza ku dobremu.:) Moim zdaniem jest maksymalnie kompetentny,do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie,z wielką życzliwością. Jest b.przyjazny,widać,że kocha i ubóstwia swoją pracę,chce pomóc swoim pacjentom i nade wszystko stara się ich zrozumieć. ;) (a to niestety rzadko się zdarza w naszej służbie zdrowia ;/ )Zdecydowanie jestem na ,,TAK!",jeśli o Niego chodzi. :) Polecam!:)

dobre podejscie wzbuzda zaufanie.. polecam

dobre podejscie wzbuzda zaufanie.. polecam

Lekarz dokladny. Kazdego pocjenta traktuje indywidualnie.

Lekarz dokladny. Kazdego pocjenta traktuje indywidualnie.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda dziecięcy Kraków"?

Gabinet Krowodrza (Łobzów)
Zakątek 13/36
Słomczyńskiego 18/47
ul. Zachodnia 10/61
Os. Hutnicze 6/134
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36