lekarz Bartłomiej Łocan

Bardzo fajny lekarz, sympatyczny ,konkretny wizyta bezstresowa. Na pewno wroce do niego jesli bedzie taka potrzeba :)

Ja również chodzę do Pana doktora Łocana ,ale złego słowa nie mogę powiedzieć.Każda wizyta jest skrupulatnie leczona ,jestem kierowana na konkretne badania .Na każde zadane pytanie dostaję wyczerpującą informację.Jest miły,cierpliwy i chciałabym żeby więcej było takich lekarzy jak Pan doktor.

Byłam u tego lekarza na pomocy nocnnej w Ziemo-Vita. Jeszcze nigdy żaden lekarz mnie tak nie potraktował! Brak empatii i buta! Mam zaburzenia mowy związane z przewlekłym schorzeniem neurologicznym. Do lekarza poszłam, bo bardzo szybko narastał mi stan zapalny w nodze i skóra od obrzęku była tak napięta,że chodzić za bardzo nie mogłam. Lekarz nie chciał wierzyć, że nie piłam alkoholu! Słowa jak słowa jeszcze by przeszły, ale ten gest niedowierzenia głową i przewrócenie oczami!! Jak człowiek po medycynie może nie brać pod uwagę, że mowa jest związana z móżdżkiem! Lekarz odsyłał mnie do POZ ale w końcu dał receptę i za to dwie gwiazdki mu daję. Nie polecam😕

Poszłam do doktora, ponieważ miałam kłopot z wątrobą. Coś mnie tam bolało. Zrobił badania. Próby wątrobowe były ok. Wysoki poziom cholesterolu skomentował: "fatalnie się Pani odżywia". Cukier był jeszcze w normie. Zdecydowanie nie zgodziłam się z doktorem i wyjaśniłam, że jem zdrowo, bo lubię. Mam wyrobione wieloletnie zdrowe nawyki. Niestety zostałam odesłana z nakazem zdrowego odżywiania. Plus dla doktora jest taki, że zlecił mi jakiekolwiek badania. Minus zdecydowanie za brak wiary w pacjenta, który zarzeka się, że coś jest nie tak. Nie wiem czy mógł, czy nie mógł przepisać mi ...

Nie wiem czy mógł, czy nie mógł przepisać mi kolejnych badań, ale na pewno mógł wykazać więcej empatii. Zanim udałam się do kolejnego lekarza, poziom cukru przekraczał już normę, a jak się okazało to tylko jeden element układanki. Na podstawie wielu badań u specjalistów mam diagnozę, podjęłam walkę z chorobą i wróciłam do życia. A mogłam wrócić wcześniej.
Czas wizyty bez zarzutu.