lek. dent. Bartłomiej Makowskilek. dent. Bartłomiej Makowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Bartłomiej Makowski

Dodaj opinię Umów wizytę

Super lekarz mega fajne podejście moja 3 letnia córka była bardzo zestresowana i inni lekarze poddawali się i polecili nam nawet (usypianie i leczenie) ale trafiłam na Pana Bartka rewelacja najważniejsze że Pan Bartek poświęcił nam czas i super podszedł do mojej córki ona się go nie bała i to najważniejsze, ząbki zrobione i pyta już o kolejną wizytę :) gorąco polecam.

Wizyta przebiegła dobrze, zgodnie z oczekiwaniami,bezboleśnie.. Doktor uprzejmy wszystko wytłumaczył. Polecam .

Podpisuje się pod tymi opiniami którymi też przyznam się sugerowałem. Pan Makowski to świetny stomatolog, tak jak powiedział - nie będzie boleć i nie bolało, a trzeba przyznać, że pewnie jak inni i ja nie za bardzo lubię dentystów. Teraz mam już swojego stomatologa, dobre podejście do pacjenta i wytłumaczenie co będziemy robić. Polecam

Master of Stomatology Usunieto mi 6 korzeni bezbolesnie w expresowym tempie ,atmosfera super ,pelny profesjonalizm ,super ceny,za 2 miesiace przylatuje z Londynu.zeby kontynuowac leczenie.Powodzenia Mr.Bartlomiej.Good Luck

Master of Stomatology

Świetny Stomatolog :) Wszystko co robi najpierw tłumaczy a nawet stara się pokazać! W gabinecie miła atmosfera :) polecam.

Świetny Stomatolog :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Katowice"?

lek. dent.
Tomasz Bigas