dr n. med. Bartłomiej Muszewski

Lekarz rodzinny

Pan Doktor to lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Bardzo profesjonalny, rzetelny i przy tym niezwykle miły. Lekarz z powołania. Poziom podejścia do pacjenta przewyższa wszechobecne standardy. Pan Doktor wnikliwie przeprowadza wywiad z pacjentem i zawsze stawia prawidłową diagnozę, dobiera odpowiednie leki. Fachowo i zrozumiale wytłumaczy na czym polega zdiagnozowana choroba i co mogło być jej przyczyną. Objaśnia jaki jest przebieg leczenia a także działanie leków, które przepisuje. Bez skrępowania można Pana Doktora o wszystko zapytać i uzyskać wyczerpującą i zrozumiałą informację. W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera. Pan Doktor przyjmując pacjenta nie pozwala mu czuć się przedmiotowo, a samo badanie wykonuje rzetelnie i bez pośpiechu. NIE ZNAM LEPSZEGO LEKARZA !!!!!

Bardzo dobry lekarz rodzinny, przejmuje się pacjentem, zawsze ma czas, wysyła na badania. Życzę panu doktorowi wszystkiego najlepszego.

po wizycie u Pana Doktora byłem w szoku że są jeszcze tacy lekarze na tym świecie. Podejście do pacjenta, zaangażowanie, rozmowa wszystko jak z podręcznika o idealnym Lekarzu. Pan Doktor to idealny przykład na to że służba zdrowia i to lekarz rodzinny może być na najwyższym poziomie. Pan Doktor powinien szkolić innych lekarzy jak podchodzić do pacjenta i z nim rozmawiać. według mnie najlepszy Lekarz rodzinny w Polsce

według mnie najlepszy Lekarz rodzinny w Polsce

Brak nam tak wspaniałego lekarza w Pyskowicach:-( Człowiek oddany i dla wszystkich miał czas .Tesknimy za panem dr.

Nareszcie znalazłam B.DOBREGO fachowca. Nareszcie lekarz z powołania. Nareszcie wiem, że ja i moja rodzina jesteśmy w dobrych rękach. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora. Najlepszy w okolicy.

Nareszcie znalazłam B.DOBREGO fachowca.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Wodzisław Śląski"?

Praxis

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Chirurgiczna
26 Marca 164

Bogdan Hawel

Internista
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarza Rodzinnego i Medycyny Pracy "PULS"
44-304 Wodzisław Śląski