Bartłomiej  RawskiBartłomiej  Rawski - zdjęcie profilowe

Bartłomiej Rawski

Epidemiolog

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2019 roku ukończyłem specjalizację z epidemiologii W Wojskowym Instytucie Higieny i Epidemiologii. . W swojej praktyce zajmuję się medycyną zapobiegawczą (profilaktyczną), epidemiologią infekcyjną (chorób zakaźnych, chorób pasożytniczych, tropikalnych) wakcynologią oraz medycyną podróży. W ramach profilaktyki chorób udzielam konsultacji m.in. dotyczących suplementacji witaminy D3. W pracy z pacjentami łączy podejście kompleksowe do pro...

Byłam u Pana Bartłomieja na konsultacji z zakresu medycyny podróży przed wyjazdem na egzotyczne wakacje. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Wiedza specjalista ogromna i przekazana pacjentowi językiem dla niego zrozumiałym. Wróciłam z wakacji wraz z rodziną bez żadnych nieprzyjemnych pamiątek zdrowotnych. Na pewno przed kolejnymi wyjazdami egzotycznymi udamy się również do Poradni do Bartłomieja Rawskiego. Super człowiek i super specjalista. Polecamy wszystkim. Godny zaufania.

Byłam na densytometrii ze względu na trwające od wielu tygodni bóle kości. Udało mi się umówić w bardzo krótkim czasie, nawet miałam wrażenie, że pani rejestratorka znalazła dla mnie dodatkowy termin ze względu na moje dolegliwości. Lekarz bardzo fachowy, zaczął od wywiadu medycznego i wykonał bardzo szczegółowo badanie. Na bieżąco informował mnie w zrozumiałych słowach, rozmawiał o leczeniu. Badanie przeprowadzone przez Bartłomieja Rawskiego w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. Na koniec badania otrzymałam wyczerpujący opis i zdjęcia. Bardzo polecam doktora Rawskiego, jest specjalistą przez wielkie "S". Grzeczny, kulturalny, empatyczny, a zarazem posiada ogromną wiedzę medyczną. Polecam wszystkim.

Jako pacjentką jestem bardzo zadowolona ze sposobu podejścia do pacjenta,bardzo krótkiego czasu oczekiwania na wykonanie badań i profesjonalizmu całego personelu.Fachowość i empatia jest wyraźnie widoczna i odczuwalna.Radiolog czekał na mnie mimo, że byłam ostatnią pacjentką, w dodatku spóźnioną. Bardzo polecam tą placówkę.

Trafiłam do Przychodni - Gabinety Lekarskie Osteoporosis z powodu potrzeby pilnego badania densytometrii.. Udało się otrzymać wolny termin szybko. Badanie gęstości kości przeprowadzał dr Bartłomiej Rawski. Bardzo miły, sympatyczny i kompetentny człowiek z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Badanie i opis bardzo szczegółowe i rzetelne z zaleceniami co mam dalej robić. Z pewnością nie raz skorzystam z usług tego wspaniałego doktora. Polecam innym. Godny zaufania specjalista.

Chcielibyśmy podziękować za pomoc przez wyjazdem na egzotyczne wakacje Bartłomiejowi Rawskiemu. Bardzo miły, sympatyczny z ogromną wiedzą doktor. Wytłumaczył Nam wszystko bardzo dokładnie i zalecenia również przedstawił w zrozumiały dla Nas. W trakcie konsultacji nie patrzył niecierpliwe na zegarek, jak to mają w zwyczaju inni lekarze, tylko poświęcił Nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Bardzo kompetentny i godny polecenia specjalista.

Świetny epidemiolog-profilaktyk oraz radiodiagnosta. Byłem już trzeci raz na badaniu oraz konsultacji profilaktycznej w Przychodni Osteoporosis w Gdańsku u Pana Bartłomieja Rawskiego. Wszystko wytłumaczył spokojnie, skrupulatnie i zrozumiale dla zwykłego pacjenta, zarówno jeśli chodzi o badanie jak i konsultację z zaleceniami. Wyniki z badania na badanie mi się poprawiają. Sam czuję się lepiej też. Dr. jest świetnym człowiekiem i specjalistą z ogromnymi pokładami empatii dla pacjenta-seniora, z duża wiedzą medyczna. Polecam wszystkim. Jeśli chodzi o usługi z zakresu osteoporozy, zwłaszcza densytometria i profilaktyka to tylko Przychodnia Osteoporosis w Gdańsku i dr. Bartłomiej Rawski.

Chciałam bardzo serdecznie podziękować za poradę i konsultację. Byłam u doktora na konsultacji medycznej z zakresu medycyny podróży przed wyjazdem na wakacje w Tajlandii. Bardzo miły, bardzo rzeczowy z dużą wiedzą, a przy tym bardzo kulturalny i miły. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam, odpowiedział mi wyczerpująco na wszystkie pytania. Zastosowałam się do zaleceń doktora i z wakacji z Tajlandii mam same miłe wspomnienia. Następnym razem przed wyjazdem do krajów tropikalnych również wybiorę się na konsultację. Grunt to profilaktyka. Polecam wszystkim.

Świetny epidemiolog. Porada i konsultacja kompleksowa zarówno pod względem wiedzy jak i poświęconego czasu. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie wiedzę i profesjonalizm. Polecam wszystkim doktora. Godny zaufania. Pozdrawiam. Marcin Sz.

Pozdrawiam. Marcin Sz.

Jestem lekarzem i chciałem podziękować dr Bartłomiejowi Rawskiemu za zbadanie i skonsultowanie moich pacjentów. Polecił mi doktora mój znajomy reumatolog, który wielokrotnie korzystał z jego usług. Dla mnie jako lekarza internisty, badanie oraz jego opis wykonany przez Bartłomieja Rawskiego wykonany w sposób profesjonalny i zrozumiały dla mnie. Dodatkowo zalecenia związane z suplementacją witamin i wapnia trafne w 100%, które utrzymałem. Polecam wszystkim, zarówno pacjentom, jak i kolegom lekarzom dr Rawskiego. Warto !!!

Chciałabym podziękować Panu Bartłomiejowi za konsultacje, poradę oraz badanie w kierunku osteoporozy. W sposób prosty, a zarazem wyczerpujący udzielił porady dotyczącej profilaktyki osteoporozy. Świetny epidemiolog i specjalista zdrowia publicznego, świetny profilaktyk. Badanie również było wykonane, opracowane oraz zinterpretowane przez dr-a Rawskiego w sposób profesjonalny i rzetelny. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć profesjonalną diagnostykę oraz poradę z zakresu profilaktyki osteoporozy i nie tylko, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną to POLECAM Bartłomieja Rawskiego.