lekarz Bartosz Bednarkiewicz

Internista, Diabetolog

Proffesore, w każdym calu , taka opinia mi przychodzi na myśl jako inżynierowi na emeryturze. Za kompetencję i kompleksowe podejście do problemu zdrowotnego.

Proffesore, w każdym calu , taka opinia mi przychodzi na myśl jako
inżynierowi na emeryturze. Za kompetencję i kompleksowe podejście do
problemu zdrowotnego.

Godny polecenia!!!Pomógł mi!Wizyta u tego lekarza przywróciła mi wiarę,że można mi pomóc,a także wiarę w lekarzy,że mogą byc i tacy którzy zawód swój traktują z powołaniem.

Powiem tak...lekarz jakich mało w naszym kraju!!! Wspaniały przecudowny człowiek !!! Polecam naprawde z całego serca wszystkim którym zależy na zdrowiu !!! 100% PROFESJONALIZM !!! Pozdrawiam

jest po prostu niesamowity !!!! POLECAM WSZYSTKIM !!!! FACHOWIEC Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA !!!!

WSPANIAŁY LEKARZ -5 stopniowa skala ocen to mało .

WSPANIAŁY LEKARZ -5 stopniowa skala ocen to mało .

Polecam lekarza, to nie przypadkowe oceny na 5. Lekarz, który naprawdę zajmuje się pacjentem, nawet poza godzinami pracy. Warto było skonsultować się z lekarzem Bartoszem Bednarkiewiczem, uchronił mnie przed amputacją palca.

Bardzo dobry specjalista,wysoka kultura osobista,kontakt z pacjentem na najwyzszym poziomie,pelen profesjonalizm.

Pełny profesjonalizm, kultura osobista, odpowiednie podejście do pacjenta. Gorąco wszystkim polecam tym bardziej, ze dzisiaj trudno spotkać takiego lekarza.

Polecam dr Bednarkiewicz, jest fachowcem w swojej dziedzinie. Rewelacyjnie leczy stopę cukrzycową w Diabeta-Care w Lubinie. Polecam wszystkim. Zbigniew Z.