dr n. med. Bartosz Chrostowski

Bardzo przejety stanem ciezarnej kobiety ze nie potrafi wydukac slowa zapisac recepty tak zapatrzony materialista w swoje konto ile musi upierdliwych pacjetek przyjac zeby miec co liczyc. Nie potrafi odczytac wyniku na monitorze usg sie nie zna tlumaczac zla kondycja aparatu. Nie zajmuje sie ciezarna wogole nie przepisuje lekarstw w konsekwencji doprowadzajac do przedwczesnego porodu!!!!!!!!!!! To jest lekarz!!!!!!! Dalismy synkowi imie pana doktora za jego zaslugi.

To jest lekarz!!!!!!!
Dalismy synkowi imie pana doktora za jego zaslugi.

Owszem większość opinii o dr, o jego ogromnej kulturze osobistej, empatiii, delikatności-są jak najbardziej prawdziwe i zgadzam się z nimi. Niemniej na tym kończą się moje bardzo dobre zdanie o dr Chrostowskim. Po wielu stymulacjach do metod wspomaganego rozrodu i wielu niewytlumaczonych niepowodzeniach...po kosultacjach wiem, że czas leczenia w Atrvimedzie był czasem kompletnie straconym. A przyczyna jest tak błaha i prozaiczna że aż ciężko uwierzyć: dr Chrostowski swoje przekonanie o dojrzałości pęcherzyków bierze tylko i wyłącznie z ich wielkości na obrazie usg. Nie łączy tego parametru z poziomem estradiolu. Dawka w czasie stymulacji nie jest modyfikowana w zależności jak zmienia się poziom hormonów...Poziom progesteronu w czasie stymulacji też wydaję się dr nie potrzebny....przykładów można mnożyć. Embriolog i jego umiejętności również pozostawiają wiele do życzenia. Dr Chrostowskiego do leczenia nieplodności NIE POLECAM PRZY LECZENIU NIEPŁODNOŚCI

Witam .Jeśli ktoś się zastanawia jakiego lekarza wybrać to bez namysłu polecę doktora Chrostowskiego !Pod każdym względem jest profesjonalistą i widać że to co robi robi z ogromnym zaangażowaniem a w dziedzinie jaką jest medycyna jest to bezcenne! Nigdy nie zmienie doktora na kogoś innego bo nie chce ryzykować zdrowiem. Pozdrawiam wszystkie pacjentki doktora i jego również.

Bardzo miły, kompetentny oraz posiadający ogromną wiedzę z zakresu leczenia niepłodności. Zawsze ma czas dla pacjentki.jest dostępny pod telefonem czy też mailem. Jest ostoją spokoju. Ma podejście holistyczne do pacjenta. Szczerze polecam!

Pelne zaufanie konkretny zyczliwy pomocny zawsze w kazdej sytuacji Pomaga naszej rodzinie w przyjsciu ukochanego dziedzka mimo trudnosci Przesyla informacje o leczeniu,radzi w wynikach indywidualnie dobiera najleprze leki Dostepny pod tel,mailem Wiem ze mimo duzej odleglosci to jedyny lekarz z wielu jakich poznalam jesli chodzi o nieplodnosc doradza w wszystkich klopotach mimo nieplodnosci daje wielka wiare i poczucie zadowolenia

Bardzo ale to bardzo miły i delikatny człowiek, chociaż na początku sprawia wrażenie trochę nieśmiałego. Swoim zachowaniem sprawia, iż kobieta czuje się w jego towarzystwie prawdziwą kobietą. Odpowiada na wszystkie pytania (nawet te, które wydają się być błache). Jest bardzo kompetentny, posiada dużą wiedzę. Właściwy człowiek na właściwym miejscu - godny zaufania. Pełen profesjonalizm!! Polecam!!