lek. dent. Bartosz Frańczak

Szczerze nie polecam doktora Frańczaka. Narzędzia nie są absolutnie sterylizowane tylko dezynfekowane w gabinecie i tak wszystkich pacjentów obleci tymi samymi narzędziami. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca u stomatologa, gdzie pacjenci mogą mieć różne choroby (HIV, żółtaczka, itd.) Osobiście byłam świadkiem jak podczas jednej z wizyt, gdy przez przypadek naruszono mi dziąsło dr Frańczak powiedział do pomocy dentystycznej: "to już się nie nadaje, więc proszę wziąć do sterylizacji". Poza tym leczenie na leżąco jest wygodne tylko dla Pana Doktora, bo na pewno nie dla pacjenta. Oprócz tego podczas jednej z wizyt Pan Frańczak zakładając wiertło upuścił je wprost do moich ust i o mało go nie połknęłam. Co ciekawe, lekarz nakłada rękawiczki, odbiera telefon, przegląda zdjęcia w komputerze po czym ponownie wraca do pacjenta, nie zmieniając tych rękawiczek, zatem w ogóle nie przestrzegają jakichkolwiek zasad higieny. Zero dbania o dobro pacjenta. W swoim życiu byłam u wielu stomatologów i każdy odpakowywał przy mnie narzędzia. A u Pana Frańczaka tego nie ma - chyba nie tego uczą na studiach?? Na igraniu z ludzkim życiem jeszcze nikt się nie dorobił. Dlatego też szczerze odradzam wizytę, chyba, że ktoś nie przywiązuje dużej wagi do higieny i sterylności, to może nie będzie mu to przeszkadzało.

Świetny lekarz, cierpliwy i delikatny, życzliwy i pomocny. Doskonale wykonał swoją pracę, ceny przystępne. Polecam.

Komentarze można dodać pozytywne lub negatywne. Może je dodać każdy. Nigdy nie byłem u tego lekarza choć będąc na jego miejscu pewnie bym tu dodał kilka pozytywnych wpisów. Pozdrawiam wszystkich myślących. ;)

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Poradził sobie z problemem, z którym nie poradziło sobie kilku innych z tytułami doktorskimi. Doktorze, tylko tak dalej działać, a zdobędzie pan wielu wdzięcznych pacjentów.

Bardzo dobry stomatolog.Bardzo wrażliwy, i delikatny w czasie zabiegu.Bardzo dokładnie i rzetelnie zajmuje się leczeniem .

Bardzo profesjonalne podejście. Atrakcyjne ceny. Polecam gabinet stomatologiczny Nasz-Dentysta w Pabianicach.