Bartosz Grabowski

Ginekolog

Dr Grabowski był lekarzem prowadzącym moją pierwszą ciążę. Poród zakończony przez cc, które przeprowadził wspólnie z dr Chmyłko. Obaj lekarze profesjonalni, z indywidualnym podejściem do pacjentki. Dr Grabowski bardzo miły, skromny,dokładnie wszystko tłumaczy. W 100% mogę polecić tego lekarza innym pacjentkom. Badania wykonywane przez lekarza bardzo delikatne, dba o dobro pacjentki. Oby wszyscy lekarze tacy byli...

Bardzo dobry ginekolog! ;) Polecam wszystkim kobietom które planują zajść w ciąże aby były pod opieką tego lekarza. O wszystkim informuje, wszystko dobrze tłumaczy, sterylnie wykonuje swój zawód! ;)

Lekarz godny polecenia, cierpliwy, w badaniu dokladny i szczegolowy,umiejacy sluchac i wytlumaczyc co dolega pacjentce.

Cierpliwy, miły, dokładnie tłumaczy, sprawia, że nie odczuwa się "syndromu białego fartucha" i można poczuć się komfortowo.

Bardzo fachowo i rzeczowo wyjaśnił niejasności i dokładnie wykonał badania. Naprawdę do takiego lekarza warto się zgłosić, bo pacjent jest w zupełności "wysłuchany" i o wszystkim poinformowany. Polecam ;-D

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wejherowo"?

Zwinisławy 6D
Gdynia
Wejherowo

Ewa Borowska

Gabinet położniczo-ginekologiczny
Wejherowo ul.3 Maja 23E
84-200 Wejherowo
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kaszuby"
ulica Pomorska 9
Wejherowo