Bartosz Grabowski

Najlepszy lekarz na świecie ❗❗❗ na Pana doktora mozna liczyć zawsze :) prowadził moje dwie ciążę , poświęcił mi mnóstwo czasu na tłumaczenie , od kilku lat nikt nie jest zastąpić Pana Grabowskiego .

Dr Grabowski był lekarzem prowadzącym moją pierwszą ciążę. Poród zakończony przez cc, które przeprowadził wspólnie z dr Chmyłko. Obaj lekarze profesjonalni, z indywidualnym podejściem do pacjentki. Dr Grabowski bardzo miły, skromny,dokładnie wszystko tłumaczy. W 100% mogę polecić tego lekarza innym pacjentkom. Badania wykonywane przez lekarza bardzo delikatne, dba o dobro pacjentki. Oby wszyscy lekarze tacy byli...

Bardzo dobry ginekolog! ;) Polecam wszystkim kobietom które planują zajść w ciąże aby były pod opieką tego lekarza. O wszystkim informuje, wszystko dobrze tłumaczy, sterylnie wykonuje swój zawód! ;)

Lekarz godny polecenia, cierpliwy, w badaniu dokladny i szczegolowy,umiejacy sluchac i wytlumaczyc co dolega pacjentce.

Cierpliwy, miły, dokładnie tłumaczy, sprawia, że nie odczuwa się "syndromu białego fartucha" i można poczuć się komfortowo.

Bardzo fachowo i rzeczowo wyjaśnił niejasności i dokładnie wykonał badania. Naprawdę do takiego lekarza warto się zgłosić, bo pacjent jest w zupełności "wysłuchany" i o wszystkim poinformowany. Polecam ;-D

Pan doktor jest bardzo profesionalny w tym co robi ,jest miły wszystko wytłumaczy jestem bardzo zadowolona pacjentka M.C

Przyjmował mnie w szpitalu w Wejhwrowue. Średni kontakt

Przyjmował mnie w szpitalu w Wejhwrowue. Średni kontakt

Pan Doktor jest cuuuuuuuudownym lekarzem. Byłma u niego w niedzielę w szpitalu z bólem w podbrzuszu z racji tego, że jestem w ciąży i bałam się czy coś przypadkiem się nie dzieje z dzidziusiem. Pan Doktor przyjął mnie na luzie, bez skrępowania mogłam mu wszystko powiedzieć. Zbadał mnie i dzidziusia profesjonalnie, wyjaśnił wszystko o co pytałam, odpowiedział na każde pytanie, poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam a co najważniejsze -mimo, że na korytażu czekała inna pacjętka - pozwolił mojemu mężowi zobaczyć dzidziusia na monitorze. Jest to lekarz, dla którego ważna jest pacjętka, jej samopoczucie i dobro. Mam nadzieję, że jego podejście z biegiem lat się nie zmieni.

Zgadzam sie...Poszłam do niego z w sumie sie okazalo drobnostka..ale on wszystko ladnie zrobil..i usg przyjrzal sie dokladnie kazdmeu centymetrowi dzidizusia...i nie spieszyl sie..byl mily nawet pozwalal sobie na zarciki..wiec super..tylko pielegniarka narzekala ze wpaldam w piatek wiezorem i moge siedziec nawet 4 godziny..bylam poltorej..a inni lekarze wiem ze potrawia opieprzyc ze z byle czym sie lazi..a ten suuuper