dr hab. n. med. Bartosz Grabskidr hab. n. med. Bartosz Grabski - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Bartosz Grabski

Seksuolog, Psychiatra, Psychoterapeuta

Specjalista psychiatrii i seksuologii, psychoterapeuta. Specjalizuje się w pomocy osobom transpłciowym doświadczającym dysforii/niezgodności płciowej.

Specjalista psychiatrii i seksuologii, psychoterapeuta. Specjalizuje się w pomocy osobom transpłciowym doświadczającym dysforii/niezgodności płciowej.

Uważajcie na niego, doprowadzi zwykły szarlatan. Członek skompromitowanej organizacji WPATH propagującej proces zmiany płci nawet u dzieci.

Co tu mówić, nie ma lepszego, bardziej kompetentnego i z bardziej empatycznym podejściem do pacjenta, lekarza.

Lekarz z super podejściem do pacjenta. Polecam

Lekarz z super podejściem do pacjenta. Polecam

Świetny specialista poecam wyciągnął mnie z bardzosilnych stanów lękowych, po ok 6 wizytach.

Leczę się u pana Grabskiego od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Lekarz, który ma ogromną wiedzę. Bardzo w porządku człowiek. Zdecydowanie polecam.

Jeden z bardzo nielicznych lekarzy z powolaniem, jakich spotkalam( a lekarzy w ogole spotkalam bardzo wielu). Czlowiek i lekarz z prawdziwego zdarzenia. Poswieca bardzo duzo czasu, energii i uwagi kazdemu pacjentowi. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy, swiat bylby piekny.

Wspaniały specjalista i człowiek. Jest zaprzeczeniem wiedzy ludowej, że powinno się omijać psychiatrów.

Wyciągnął mnie z głębokiej depresji za co mu jestem bardzo wdzięczna!

Wyciągnął mnie z głębokiej depresji za co mu jestem bardzo wdzięczna!