dr n. med. Bartosz Kulig

Znakomity kontakt z pacjentem.Można Panu Doktorowi zaufać.Wytłumaczył mi chorobę i sposób leczenia/operacja/. Jestem już po operacji laparoskopowej,którą Pan Doktor wykonywał/przypadek zdecydował był w zespole operatorów/w CZPM.Polecam .

Pan doktor jest bardzo sympatycznym i ciepłym człowiekiem. Na jego twarzy zawsze gości uśmiech. Ma czas dla pacjentek, nie spogląda na zegarek, nie śpieszy się i co najważniejsze nie podejmuje pochopnie decyzji.

Dr Kulig jest znakomitym specjalistą i człowiekiem z duszą! Trafiłam do Pana doktora z podejrzeniem dużej dysplazji szyjki macicy - CIN-3. Pan doktor przeprowadził badanie kolposkopowe, pobrał wycinki z tarczy i kanału szyjki. Okazało się, że jest CIN-1 - mała dysplazja. Dr Kulig to lekarz kompetentny, cierpliwie wszystko wyjaśnia, poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentce. Ciepły, serdeczny, z poczuciem humoru. :) Polecam Pana doktora Kuliga!

Świetny lekarz bada z wyjatkową delikatnością, nigdy nie spotkalam tak fantastycznego lekarza.

Bardzo dobry fachowiec, uprzejmy. Metody leczenia tłumaczy jasno i zrozumiale. Polecam.

Profesjonalne podejście,oraz niesamowita życzliwość !

Profesjonalne podejście,oraz niesamowita życzliwość !