dr n. med. Bartosz Małkiewicz

Urolog

W związku z wysokim poziomem PSA-17,27 ng/ml (badanie w 10/2017r.) szukałem w Internecie najlepszego specjalisty, i znalazłem Pana Doktora Małkiewicza, który ma bardzo dobre opinie przez pacjentów. Dr Małkiewicz jest oparciem dla ludzi, którzy chorują na raka. Bardzo szybka i pełna diagnostyka (biopsja, scyntygrafia kości, rezonans magnetyczny) okazała się punktem wyjścia do dalszych działań. Przed operacją Dr Małkiewicz szeroko omawiał wszystkie możliwe warianty leczenia w sposób życzliwy, wzbudzający zaufanie . Z sukcesem (w 01/2018r.)została przeprowadzona prostatektomia radykalna z limfadenektomią. Zabieg prostatektomi wykonany perfekcyjnie bez żadnych komplikacji i powikłań. Wyniki badań histopatologiczne po operacji ujemne. Dziękuję za uratowanie mi zdrowia i życia. Uważam, że najgorsze mam już za sobą. Obecny poziom PSA ,01 ng/ml .Za trzy miesiące sprawdzę poziom PSA i ponownie spotkam się Dr Małkiwiczem . Jestem pod kontrolą , ale wiem, że nie muszę się niczego obawiać bo jestem w znakomitych rękach. Można śmiało powierzyć mu swoje zdrowie bo wg mnie jest jednym z najlepszych specjalistów w kraju. POTWIERDZAM bardzo dobrą opinię o Doktorze.

wdzięczny pacjent
Stanisław z Głogowa

Przez póltora roku męczyłam się z nawracającym zapaleniem pęcherza moczowego. Byłam u dwóch urologów. Jeden z nich z rozbrajającą niefrasobliwością oznajmił mi "ma Pani po prostu pecha". W międzyczasie zaaplikowano mi dwa antybiotyki - żaden nie przyniósł rezultatu. Zrozpaczona przeszukiwałam inernet i kierując się opiniami trafiłam do doktora Małkiewicza. I tu niespodzianka, po zapoznaniu się z wynikami i całą historią pan doktor postawił diagnozę - zupełnie odmienną od dotychczasowej. Przepisał mi lek i po tygodniu objawy ustąpiły. Nic dodać, nic ująć.

Bardzo się cieszę , że trafiłyśmy z mamą do pana Małkiewicza. Był zdiagnozowany guz nerki u mamy , był to pierwszy lekarz do którego trafiłyśmy na konsultacje i ostatni bo po wizycie już mama nie chciała iść do innego.Jego spokój i profesjonalne podejście do pacjenta zbawiennie wpływa na samopoczucie chorego. Polecam z pełną odpowiedzialnością TEGO specjalistę . Dziękuję za opiekę nad mamą .

Byłam razem z siostrą u Pana doktora. Pan doktor ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, od razu zareagował na zły wynik usg mojej siostry i natychmiast podjął się dalszego leczenia. Tempo ekspresowe, rzadko u lekarzy można spotkać takie podejście. Jestem pod wrażeniem. Dziękujemy bardzo Panie doktorze. Mogę polecić dr Bartosza Małkiewicza. Asia i Basia

Choroba nie wybiera ale lekarza możemy sobie wybrać.Wielkie dzięki tym co polecali mi dr Małkiewicza. Można o jego kontakcie z pacjentem i leczeniu pisać poematy ja napiszę w krótkich żołnierskich słowach. Profesjonalnie rozpoznał moją chorobę. Po mistrzowsku dokonał zabiegu operacyjnego usunięcia z mego organizmu nieprzyjaciela "raka" . Dziś mogę już spokojniej żyć i zawsze liczyć na jego pomoc bo dr Małkiewicz to prawdziwy przyjaciel pacjenta. Gorąco go polecam a się nie zawiedziecie.

Profesjonalnie rozpoznał moją chorobę.
Gorąco go polecam a się nie zawiedziecie.

Wciąż poszukujesz "Urolog Wrocław"?

Al.Lipowa 16 /

al. Wiązowa 7