lek. dent. Bartosz Niedziółka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Może jestem w czepku urodzony, ale trafienie na lekarza, który mnie leczy, pogada i rozśmieszy, to jak dla mnie wszystko czego potrzebuje. Tak jest właśnie w przypadku dr Niedziółki, za którym całą rodziną przepadamy i dziękujemy za opiekę nad nami :-).

Przyjechałam zza granicy żeby móc wyleczyć to co jeszcze zostało w moich ustach. Niezmiernie się cieszę, że trafiłam na doktora Niedziółkę. Bardzo profesjonalne leczenie, a poza tym to niesamowity pasjonat swojej pracy.

kiedys był dobrym stomatologiem, teraz już leci na opinii i psuje zęby

kiedys był dobrym stomatologiem, teraz już leci na opinii i psuje zęby

Polecam pana Bartosza jako świetnego fachowca. Nie tylko, że uratował ząb, który był do usunięcia to jeszcze dzięki zastosowanej terapii pozbyłem się uporczywych zmian skórnych. Jestem bardzo wdzieczny.

Witam, byłam z dzieckiem i bardzo się zawiodłam.Naprawa dwóch zębów(jeden mleczny) 330 złotych! Do tego p.Niedziółka nie ma cierpliwości do dzieci którą się chwali. Niestety już po wizycie spytałam się, czy ktoś pracujący w tym gabinecie ma specjalizację stomatologa dziecięcego i ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu okazało się że nie. Niestety cierpienia mego synka nikt nie odwróci.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6