mgr Bartosz Nowacki

Masażysta, Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Jestem absolwentem kierunku Fizjoterapii na studiach dziennych Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od ukończenia uczelni odbyłem wiele dodatkowych szkoleń i warsztatów, które cały czas podnoszą poziom moich kwalifikacji. Posiadam doświadczenie w leczeniu dolegliwości bólowych związanych z kręgosłupem jak również przy urazach sportowych. Wykonuję masaż leczniczy, tensegracyjny, sportowy oraz dla kobiet w ciąży.

Pan Bartek pomógł mi po przewlekłym włamaniu nogi. Świetny fachowiec. Byłem bardzo zadowolony z usługi, dlatego gdy moja żona była w ciąży, wysłałem ją do Pana Bartka na masaże dla kobiet w ciąży. Super efekt - żona również była zachwycona, profesjonalnym podejściem Pana Bartka. Wszystkim gorąco polecam!

3 miesiące cierpiałem na ból pleców - tak silny, iż nie mogłem ani stać ani siedzieć! Kontaktowałem się z trzema lekarzami i żaden z nich nie był w stanie jednoznacznie mi powiedzieć co jest przyczyną mojego cierpienia. Dopiero znajomy polecił mi Pana Bartka - na pierwszej wizycie wyjaśnił mi skąd bierze się ból moich pleców - okazało się że to siedzący tryb pracy - a taki ból może dopaść każdego z nas! Po 3 tygodniach intensywnej fizjoterapii z Panem Bartkiem ból zaczął ustępować. Dostałem wskazówki jak powinienem ćwiczyć w domu, aby taki ból nigdy więcej mnie nie dopadł. Ze szczerego serca wszystkim polecam Pana Bartka - rzadko można napotkać takiego SPECJALISTĘ!

Gorąco polecam Bartka : miałem problem z nogą a dokładniej z kolanem - powiem tak 3 Ortopedów 1 Chirurg oraz Fizjoterapeuta - minął 1 rok i nic. U Bartka byłem na 5 wizytach trafna diagnoza + terapia i problem z nogą jest przeszłością -1 miesiąc.

Pana Bartka polecił mi mój kolega z sekcji. Trenuję amatorsko, ale dość intensywnie. Potrzebowałem masażysty oraz fizjoterapeuty, który profilaktycznie zaopiekuje się moimi mięśniami. gorąco polecam

Jestem po rekonstrukcji ACL. Instrukcje, które dostałem w szpitalu, jak i kartki z ćwiczeniami skserowane z jakieś książki nie wyjaśniały wszystkiego, tak jak być powinno. Całe szczęście ,że znalazł się ktoś taki jak Pan Bartosz, który jak do tej pory poświecił mi bardzo dużo swojego czasu. Skrupulatnie tłumaczy każde z nowych ćwiczeń i zawsze służy dobrą radą. Polecam w 100%, tak jak i on w 100% angażuje się w pomoc:)

Wciąż poszukujesz "Masażysta Wrocław"?

Przychodnia Multi-med
PL.Św. Macieja 2