dr Bartosz Nowakowski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Pan dr przeprowadził bardzo skomplikowany zabieg prawej nogi. Profesjonalizm i doświadczenie pana dr doprowadziło mnie do sprawności. Pan dr jest bardzo sympatyczny i konkretny. Polecam z całego serca. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Nie polecam.Z 5min. które byłam w gabinecie tylko 1 min poświęcił mojemu schorzeniu. Resztę czasu bez skrępowania rozmawiał przez telefon w sprawie prywatnej

Najlepszy ortopeda, jakiego znam !!! Bardzo ciepły, życzliwy, z poczuciem humoru. Bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem podchodzi do każdego problemu i z szacunkiem odnosi się do pacjentów. Operacja, którą przeprowadził Pan Doktor całkowicie zmieniła komfort mojego życia. Pan doktor wytłumaczył wszelkie wątpliwości, odpowiedział na każde pytanie, na jesieni poddam się drugiej operacji i mam nadzieję że operować mnie będzie Dr. Nowakowski. Szczerze polecam wizytę u Pana doktora.

Leżąc na oddziale zmuszony byłem do latwienia sobie jak to określili "innej lecznicy". Sam beż pomocy i porady. Wiecznie czasu nie mial żeby cokolwiek wytłumaczyć. Ale dziwne żeby po 3 dobach w szpitalu myślał racjonalnie. Obsesyjne podejście do pacjenta. Przy rozmowie odwracał się plecami. Kłamał przy każdej rozmowie.

Publicznie nawoływał do odmówienia pomocy pacjentom jeśli nie są czyści i wyperfumowani. Nawet jego koledzy byli tym zbulwersowani.

Budzi zaufanie i w pełni na nie zasługuje. Nie często można spotkać drugiego tak zaangażowanego lekarza.

lekarza.

Właśnie wróciłem z SOR. Lekarz kompetentny, bardzo zainteresowany, zlecił dodatkowe badania, choć mógł mieć w nosie, wybrać krew z kolana i odesłać do domu. Cała załoga pielegniarek uprzejma, uśmiechnięta i życzliwa. Tak samo jak panie technik od USG i tomografia. Przede mną była przyjmowana osoba pijana, śmierdząca. Byłem ciekaw jak zespół do niego podejście, ale był pełen profesjonalizm, zero traktowania z góry. Brawo!

Miłe zaskoczenie na SOR. Zainteresowany pacjentem, udziela rad, poświęca czas. Należy także pochwalić zespół ratownictwa współpracujący.

Tylko kobiety mogą być zadowolone z wiedzy Pana doktora, choć nie wszystkie. Tylko te piękne i młode.

Świetny . konkretny i bezpośredni . Bardzo pomocny i wykazujący chęć w dolegliwości pacjenta . Mi osobiście pomógł a jak będzie dalej czas pokarze .