lekarz Bartosz Paprotalekarz Bartosz Paprota - zdjęcie profilowe

lekarz Bartosz Paprota

Traumatolog, Ortopeda

Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii specjalizującym się w leczeniu urazów sportowych kończyny dolnej, stawu barkowego oraz pourazowych zmian zwyrodnieniowych stawu kolanowego i biodrowego.
Od 2003 jestem lekarzem klubu piłkarskiego Pogoń Szczecin – pełniącym funkcję szefa sztabu medycznego. Od 2016 roku jestem licencjonowanym lekarzem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Od 2007 współpracuje z Domem Lekarskim. W latach 2000 – 2009 pracowałem na Oddziale Ortopedii w Zdunowie. W latach 2009 – 2019 pełniłem funkcję ordynatora Oddziału Ortopedii w Szpitalu w Pyrzycach.

Przynależność do towarzystw:

- The European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy (ESSKA 2000)
- The International Society of Arthroscopy, Knee Surgery and Orthopaedic Sports Medicine (ISAKOS)

Ważniejsze staże:

5-tygodniowy staż w The Sports Medicine Institute for Athletes w Hospital for Special Surgery, 2008, New York, USA (Dr Robert Marx).

3-miesięczny staż w Carolina Medical Center w Warszawie, 2009 (Dr Robert Śmigielski).

3-tygodniowy staż w Sports Medicine in Iowa City, 2010 USA (Dr Annunziato Amendola).

1-tygodniowy staż w Southern California Orthopedic Institute w Los Angeles, 2011, USA (Dr Richard Ferkel).

Wspanialy lekarz! Lekarz z powolania. Moj Tata przeszedl zabieg wymiany stawu kolanowego w kwietniu tego roku i to dzieki Panu doktorowi moze teraz normalnie funkcjonowac. Doktor Paprota wielokrotnie kontaktowal sie z Tata po zabiegu, jak rowniez w czasie rehabilitacji. Jest to lekarz, ktoremu mozna zaufac. Naprawde zalezy mu na tym, aby pacjent powrocil do zdrowia.

Gorąco polecam Pana dr Bartosza Paprotę. Bardzo szybka i trafna diagnoza, leczenie oraz nadzór nad procesem zdrowienia. Profesjonalizm w 100%. Naprawdę miły i sympatyczny człowiek.Doktor wstawiał endoprotezę kolana mojemu tacie w Centrum Medycznym w Dobrej Szczecińskiej. Opieka wspaniała,klinika na wysokim poziomie. Po operacji drugiego dnia zaczęła się rehabilitacja pod fachowym okiem specjalisty. Po powrocie taty do domu byliśmy cały czas pod opieką doktora. Dzwonił do taty po kilka raz w tygodniu, dopytywał o samopoczucie i operowane kolano. Wyznaczał terminy wizyt kontrolnych.Bardzo duże zaangażowanie i wspaniały kontakt. Widać,że zależy doktorowi na pacjencie.Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy.

Dr Bartosz Paprota, to lekarz, który od początku do końca jest zaangażowany w leczenie pacjenta. Zanim trafiłam pod profesjonalną opiekę, doświadczyłam wielu nietrafionych diagnoz, stawianych „na oko” i zbywania pacjenta. Gdy trafiłam do Doktora Paproty za pierwszym razem, 17 lat temu – z polecenia innego zadowolonego pacjenta – okazało się, że nareszcie jestem w dobrych rękach. Profesjonalny wywiad, badanie, leczenie, opieka, dostępność, a w tym wszystkim życzliwość i serdeczność. I tak 17 lat… niezmiennie za każdym razem, gdy tylko jest potrzeba konsultacji, czy leczenia. Od tamtej pory Doktor Paprota operował mnie 4 razy (barki i kolano). Za każdym razem bardzo przejrzyście tłumaczył, co jest uszkodzone, w jaki sposób będzie przebiegać operacja, a także jak długo będzie trwać rehabilitacja. W moim przypadku przeprowadził operację, której nie chcieli się podjąć inni specjaliści, a dzięki której chodzę bez bólu i mogę wrócić ponownie do aktywności fizycznej. Tak, jak i mnie ktoś kiedyś polecił tego Specjalistę, tak i ja teraz zdecydowanie polecam, bo to Lekarz z charyzmą i ogromną wiedzą.

Wg. mnie jest średniej klasy lekarzem. Zbiera ludzi byle tylko płacili za wizyty a jak zgłaszałem problem bo to przecież konsultacje, wymigiwał się stwierdzeniem że mi się wydaje w konsekwencji musiałem mieć drugą operacje już za duże pieniądze. Umie zlokalizować problem ale mało fachowy przy ich naprawie. Zrobił mi rekonstrukcje kolana ale bardzo niedbale wiec musiałem poddać się ponownej u kogoś innego bo Pan Doktor niemiał czasu … osobiście znam 4 inne osoby które miały podobny problem i ponowne rekonstrukcje kolana nie polecam i raczej bym z nim uważał jak lamnie ma zbyt duże parcie na pieniążki. Za wizyte 100 ale ile tych wizyt musiało byc...

Witam. Dr Paprota jest z całą pewnością dobrym specjalistą, praktyki w Stanach, lekarz sportowy, teraz ordynator na ortopedii w szpitalu w Pyrzycach, jedyną ale moim zdaniem istotną nazwijmy to "wadą" doktora jest permanentny brak czasu i zbyt wielka liczba pacjentów, którymi się zajmuje. Przy takim natłoku zajęć można pewne rzeczy przeoczyć, no i na zabiegi u dr czeka się dosyć długo. Wg mnie tak jak pisze jeden z forumowiczów, istotna jest też "kaska", za każdą wizytę, nawet za wypisanie recepty, Pan dr jest na dorobku, rozumiem, jak każdy z nas lubi kaskę, ale Panie doktorze, proszę trochę przyhamować z pracą, nie robić tylu rzeczy na raz, a będzie to z pożytkiem i dla Pana i dla pacjenta, a kaski i tak styknie, i to z nadwyżką, pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz. Wstawił mi nowe więzadło krzyżowe i przeszczepił łąkotkę. Jestem już 8 miesięcy po zabiegu i moje kolano jest w pełni sprawne. Polecam.

U Pana lekarza Bartosza Paproty mialam 3 zabiegi, w tym rekonstrukcje wiezadel. Moge wypowiedziec sie w zakresie urazow sportowych- jest naprawde godnym polecenia lekarzem, ktory wykonuje szereg badan i szybko odnajduje przyczyne odczuwajacych dolegliwosci. Szczerze polecam!

Przez tego "wspaniałego" specjalistę moje dziecko skazane jest na operację stóp.... w wieku 2 miesięcy byliśmy na wizycie z synem i wszystko było ok zdaniem lekarza, choć dziecko od urodzenia miało jak się teraz okazuje wrodzoną wadę przywodzenia stóp ... już wtedy powinien mieć gipsowane nóżki i dziś (10 m-cy) po wadzie nie myłoby śladu ... lekarz u którego byliśmy był zdziwiony że wtedy taki "specjalista " nie zauważył .. teraz nam tylko operacja pozostaje za kilka lat ... DZIĘKUJEMY ;(

Bardzo dobry lekarz. Jestem po artroskopii kolana i gram. Polecam

Bardzo dobry lekarz. Jestem po artroskopii kolana i gram. Polecam

Bardzo dobry specjalista szczególnie od kolan. Długo się czeka na zabieg ale naprawdę warto.