dr Bartosz Pietrzycki

Ginekolog

Taki lekarz trafia się raz na milion! Jest lekarzem z powołania i jest po prostu świetny w swoim fachu. Tak ciepłego i serdecznego lekarza nie spotkałam w swoim życiu nigdy. Do tego jest bardzo dokładny, nie bada po łebkach, nie zbywa pacjentek, dokładnie wszystko tłumaczy, odpowie na każde pytanie wyczerpująco i prostym językiem. W dodatku ma tak uspokajający głos, że nie ma mowy o jakimkolwiek spięciu czy zdenerwowaniu. Jak pracował kiedyś w szpitalu, był tak samo miły i dokładny jak teraz, przyjmując tylko prywatnie. Ja miałam szczęście poznać doktora 8 ...

Jak pracował kiedyś w szpitalu, był tak samo miły i dokładny jak teraz, przyjmując tylko prywatnie. Ja miałam szczęście poznać doktora 8 lat temu, kiedy przyjmował na NFZ i byłam pod wielkim wrażeniem, że w Białymstoku znalazłam ludzkiego lekarza, który poważnie i nielekceważąco traktuje pacjentki.

Wspaniały, sympatyczny, kompetentny specjalista, godny polecenia wszystkim paniom, które potrzebują pomocy i wszelkich ginekologicznych porad. Lekarz z powołania, świetny jako człowiek, z łatwością nawiązuje kontakt z pacjentem. Jestem bardzo wdzięczna za troskliwą opiekę i wykonanie fachowo zabiegu.lekarz jak Anioł.Mało jest takich.

Cudowny lekarz!!! warto bylo jechac te 500km, zeby w dosc krotkim czasie zobaczyc dwie kreseczki na tescie. Lekarz, ktory jest aniolem😉Zalezy mu na szczesciu pacjentki a nie naraza pacjentki na stres i wydatki.Taki ginekolog zdarza sie raz na 100 lat. Polecam goraco cala Klinike Bocian a szczegolnie Pana doktora Pietrzyckiego!!!

Nigdy nie spotkałam lekarza z takim podejściem do pacjentów. Jest uprzejmy, spokojny, opanowany, cierpliwy. Już podczas pierwszej wizyty dr stwierdził u mnie zespół policystycznych jajników (gdzie przez kilka lat moja była lekarka na usg nic nigdy nie widziała, u niej zawsze było ok) Wykonując USG dr dokładnie tłumaczył co widzi. Wizyta trwa tyle czasu ile potrzeba. Jest bardzo dokładny jeśli chodzi o prowadzenie dokumentacji medycznej pacjenta. Zleca badania, które są potrzebne, nie naciąga pacjentów na niepotrzebne koszta. Polecam dr z pełną odpowiedzialnością.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Białystok"?

Broniewskiego 4
15-792 Białystok
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V

15-224 Białystok
Klinika Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa Bocian
ul. Akademicka 26,Białystok
15-267 Białystok
Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U
15-464 Białystok