lek. dent. Bartosz Śmieszek

Polecam! Nowoczesny sprzęt w klinice, fachowa obsługa, przystępne ceny, miłe podejście. Byłem u kilku stomatologów w Inowrocławiu, jednak u Pana Bartosza zostanę na dłużej:)

Bardzo polecam Klinikę. Jestem pacjentką dr Bartosza Śmieszka. Usługi wykonywane są na wysokiej jakości sprzęcie, w oparciu o dobry materiał. Wizyty zaplanowane, bez opóźnień. Dr Bartosz ma super kontakt z pacjentem, wszystko jest jasne i zrozumiałe. Koszty porównywalne, adekwatne do jakości usługi. Na uznanie zasługuje również personel recepcji. Brawo!!! oby więcej takich placówek.

Brawo!!! oby więcej takich placówek.

Leczę zęby u doktora już 3 rok i jestem bardzo zadowolona z Jego profesjonalizmu! Jest na prawdę godny polecenia! Zabiegi wykonywane bez bólu i bardzo dokładnie, na koniec wszystko spokojnie tłumaczy! Oswoi nawet najbardziej przestraszonego pacjenta! Mam tylko i wyłącznie do Niego największe zaufanie! Serdecznie wszystkim polecam!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana dr.Dworaka.Pełen profesjonalizm i poczucie humoru.Polecam,bo nie jest drogo.Za usunięcie 2 zębów,zdjęcia,znieczulenie-180zł.

Młody człowiek zapoznany z najnowszą technologią, posiadający dobry sprzęt, pełna kompleksowość. Pierwszy raz spotkałam się z tym, że lekarz wita się i żegna podając dłoń co zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Podejście do klienta, atmosfera to niebywałe atuty tego miejsca. Jedyną uwagą jest to iż powinno się pacjenta wcześniej uprzedzić o orientacyjnym koszcie - bo nie każdy może mieć odpowiednią ilość gotówki. Lepiej zapytać wcześniej o koszty żeby nie było niespodzianek. Lekarza polecam i serdecznie pozdrawiam za pomoc w ciężkich chwilach moje szóstki;-)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Inowrocław"?

Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Inowrocławiu
ulica Poznańska 97