lek. dent. Bartosz Śmieszek

Klinika okazała jednakże leczenie zęba kosztuje blisko tyle co zabieg ortopedyczny w znieczuleniu. Bez wypchanego portfela nie polecam. Kilka wizyt, aby wyleczyć jeden ząb tylko po to, aby wyciągnąć pieniądze. Poza tym o faktycznym koszcie dowiesz się jak zejdziesz z fotela. Najdroższy stomatolog w Inowrocławiu, a efekt leczenia nie odbiega od innych gabinetów.

Pan doktor to świetny specjalista. Naprawdę polecam! Zdecydowałam się na implant. Jakieś 3 miesiące temu miałam wkręconą śrubę implantologiczną. Oczywiście w znieczuleniu..Choć nie myślałam, że aż takim dobrym. Podczas zabiegu kompletnie nic nie czułam. Nic nie bolało. Po zabiegu w tym samym dniu odczuwałam jakiś dyskomfort, ale nie nazwałabym tego bólem. Po dwóch dniach już było normalnie tak jak wcześniej. Jutro jestem umówiona na założenie implantu. Już nie mogę się doczekać!

Polecam! Nowoczesny sprzęt w klinice, fachowa obsługa, przystępne ceny, miłe podejście. Byłem u kilku stomatologów w Inowrocławiu, jednak u Pana Bartosza zostanę na dłużej:)

Bardzo polecam Klinikę. Jestem pacjentką dr Bartosza Śmieszka. Usługi wykonywane są na wysokiej jakości sprzęcie, w oparciu o dobry materiał. Wizyty zaplanowane, bez opóźnień. Dr Bartosz ma super kontakt z pacjentem, wszystko jest jasne i zrozumiałe. Koszty porównywalne, adekwatne do jakości usługi. Na uznanie zasługuje również personel recepcji. Brawo!!! oby więcej takich placówek.

Brawo!!! oby więcej takich placówek.

Leczę zęby u doktora już 3 rok i jestem bardzo zadowolona z Jego profesjonalizmu! Jest na prawdę godny polecenia! Zabiegi wykonywane bez bólu i bardzo dokładnie, na koniec wszystko spokojnie tłumaczy! Oswoi nawet najbardziej przestraszonego pacjenta! Mam tylko i wyłącznie do Niego największe zaufanie! Serdecznie wszystkim polecam!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana dr.Dworaka.Pełen profesjonalizm i poczucie humoru.Polecam,bo nie jest drogo.Za usunięcie 2 zębów,zdjęcia,znieczulenie-180zł.

Młody człowiek zapoznany z najnowszą technologią, posiadający dobry sprzęt, pełna kompleksowość. Pierwszy raz spotkałam się z tym, że lekarz wita się i żegna podając dłoń co zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Podejście do klienta, atmosfera to niebywałe atuty tego miejsca. Jedyną uwagą jest to iż powinno się pacjenta wcześniej uprzedzić o orientacyjnym koszcie - bo nie każdy może mieć odpowiednią ilość gotówki. Lepiej zapytać wcześniej o koszty żeby nie było niespodzianek. Lekarza polecam i serdecznie pozdrawiam za pomoc w ciężkich chwilach moje szóstki;-)

Stomatolog i Klinika Dental Primus naprawde godne polecenia! Profesjonalne i miłe podejście do pacjenta, zarowno lekarzy jak i całego personelu, wyposażenie gabinetu świetne, cała wizyta przebiega bardzo sprawnie i bezstresowo. Cena niestety wysoka, jednak uważam, że zdecydowanie warto zapłacić za dobrą jakość! Jedyną niedogodnością może być brak możliwości płacenia kartą.

Wszystko ok, tylko jedna wizyta prawie 400 zł? Tak bez uprzedzenia, tylko dopiero przy kasie? Nie podoba mi si,ę to. Jeszcze bez rachunku.

Byłam z córką fachowa pomoc , wyposażenie gabinetu świetnie , zespół bardzo miły polecam każdemu