lekarz Bartosz Smolec

Mistrzostwo Świata. Kiedy wszyscy już się poddali łącznie ze mną doktor drążył temat, zlecał kolejne badania, sam je analizował i konsultował. Jako chirurg też nie mogłem trafić lepiej. Kroił mnie już kilka razy. Zawsze wiedziałem co i jak oraz kiedy. Ostatnia osoba przed zaśnięciem i pierwsza po wybudzeniu. Potem już tylko do przodu. Nie owija w bawełnę i nie bierze jeńców nie uznaje kompromisów, ale nie po to ludzie trafiają na stół bo szukają przyjaciół. Wszelkie konsultacje po i przed zabiegiem, a w razie potrzeby pomoc doraźna. Bardzo ceniony wśród ...

Wszelkie konsultacje po i przed zabiegiem, a w razie potrzeby pomoc doraźna.
Bardzo ceniony wśród kolegów za wiedzę i profesjonalizm.
Jak dla mnie to Superbohater i jedyny lekarz któremu ufam bezgranicznie.

Polecam! Pojawił się przed operacja aby jeszcze raz przedstawić plan, a także następnego dnia aby zapytać jak się czuję i wyjaśnić jak przebiegł zabieg. Wzbudza zaufanie, kompetenty, świetny specjalista! Nie mogłam lepiej trafić!

Lekarz niekompetetny ignorant nie ma czasu dla pacjenta i jego rodziny.Brak podejścia i empatii a do tego kompletny brak szacunku Nie wzbudza zaufamia

Nie wzbudza zaufamia