lekarz Bartosz Wicijewski

super lekarz więcej takich jak on pozdrowienia z tomaszowa lubelskiego

super lekarz więcej takich jak on pozdrowienia z tomaszowa lubelskiego

Polecam gorąco każdemu świetnego internistę. Na prawdę świetnego!!! Sebastian m

Polecam gorąco każdemu świetnego internistę. Na prawdę świetnego!!!

Sebastian m

Jestem pacjentką dr.Wicijewskiego i uważam, że jest bardzo dobrym lekarzem a także bardzo dobrym i wyrozumiałym człowiekiem. Chciałabym, żeby takich lekarzy było jak najwięcej w naszym kraju.

Super lekarz.Każdy problem zgłoszony przez pacjenta wnikliwie bada.Doskonały diagnosta,człowiek o gołębim sercu.Lekarz z powołania. Polecam

super lekarz.poświęca dużo czasu pacjentowi.do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie

Świetny diagnosta - polecam. Jestem pod Jego opieką kilka ładnych lat i jestem bardzo zadowolona. Żadnego problemu z otrzymaniem skierowania na badania lub lekarza specjalisty. Zawsze ma czas dla pacjenta i bardzo cierpliwie i wyczerpująco tłumaczy specyfikę schorzenia.

zachorowałam a wizyta u doktora Wicijewskiego zmieniła zupełnie moje niepochlebne zdanie o publicznej służbie zdrowia; oby więcej takich lekarzy za darmo!